Presunúť na hlavný obsah

Zamerané na detaily: Odhalený chrbát k letu patrí, na týchto kúskoch vyzerá v každom veku skvele

Móda

Rafinovanosť je mimoriadne sexi. Ak chcete v lete zaujať, práve takýto kúsok vás skutočne dokáže rozžiariť a pridať vám na atraktivite. Pozrite sa ako nosiť odhalený chrbát s gráciou.

Nadčasové, hravé a romantické

Koniec hlbokým výstrihom, či mini sukniam. Zabudnite na prvoplánovosť, ale stavte na rafinované detaily. Niektoré trendy sú tu s nami roky a stále vyzerajú rovnako efektívne a príťažlivo.A práve odhalený chrbát je jedným z nich. 

Prečítajte si aj: Dior Haute Couture jeseň/zima 2021-2022: Peter Philips navrhol make-up looky s fokusom na oči a modré linky

Siahnite po topoch či šatách v zaujímavých farbách a materiáloch. Výbornou voľbou vždy bude satén, no skvele vyzerá aj luxusne pôsobiaci zamat.

Nebojte sa  ani rôznych štruktúr, detailov, či aplikácií, ktoré celý outfit pozdvihnú. Jedná sa o veľmi sofistikovanú variantu, ktorá nepôsobí prehnane, no rozhodne zaujme.

Aj hĺbka a štýl prevedenia zohráva úlohu

Čo sa týka výstrihu samotného, môže byť klasicky guľatý, alebo mať tvar písmena V. Jeho hĺbka samozrejme záleží len na vás, siahať môže pokojne takmer k pásu. Vtedy len voľte skôr variantu spodného dielu, v podobe dlhých maxi šiat, alebo jeansov.

Prekrížené ramienka, sú niečo, čo určite zaujme. Snažte sa však aby boli tenké a tiež netreba zabúdať, že sa hodia skôr štíhlejším ženám.

Sofistikovaná elegancia 

Dokonca aj do práce môžete siahnuť po takejto kostýmovej verzii. Urobia z vás zvodnú femme fatale, no zároveň určite nebudete provokovať. 

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky, aké ste mohli vidieť: Leto 2021 ovládli pastelové farby a strihy sexi ako nikdy predtým

V lete je hranica toho, čo je povolené posunutá o niečo ďalej, tak si to užívajte. Síce kostým chrbát odhaľuje, no na druhej strane zahaľujú všetko ostatné, a tak pôsobia sexi, odvážne a mimoriadne žensky.

Ako sa pri tomto type outfitu vyhnúť faux pas:

  • zabudnite na podprsenku
  • voľte hĺbku výstrihu, ktorá lichotí vašej postave
  • vždy zvážte príležitosť, na ktorú si takýto outfit dávate

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe