Presunúť na hlavný obsah

Dior Haute Couture jeseň/zima 2021-2022: Peter Philips navrhol make-up looky s fokusom na oči a modré linky

Krása

Maria Grazia Chiuri predstavila kolekciu Dior Haute Couture 2021-2022 na jeseň/zimu, v ktorej Peter Philips, kreatívny riaditeľ pre Dior Make-up dotvoril looky. Tentokrát s dôrazom na oči a hrubé modré očné linky.

Peter Philips, kreatívny riaditeľ Dior make-up vytvoril make-up looky pre kolekciu Dior Haute Couture 2021-2022 s fokusom na oči, zvýraznené hlbokou modrou očnou linkou pod spodným viečkom.„Chcel som vytvoriť variáciu spodnej linky v cool, couture odtieni polnočnej modrej, ktorá bude hustá a mäkká,“ prezradil hneď v úvode.

Čítajte tiež: Make-up looky Dior Haute Couture jar/leto 2021. Nechajte sa uniesť ódou na prirodzenú krásu

Peter Philips vysvetľuje: „Začal som aplikovaním čiernej očnej linky Diorshow 24H Stylo 091 Matte Black pod spodné viečko, ktorou som urobil čiaru do vnútorných a vonkajších rohov. Potom som použil plochý štetec, aplikoval som linku veľmi hustého očného tieňa v odtieni polnočnej modrej pomocou paletky tieňov The 5 Couleurs Couture 279 Ddenim Palette. Potom, aby som dosiahol efekt mäkkých rozmazaných očí, prešiel som po nich ľahko so štetcom. Na mihalnicom som ľahko naniesol maskaru Diorshow Iconic Overcurl 090 Black, aby im dodala objem. Na záver som upravil obočie s Diorshow Kabuku Brow Styler.“

Peter Philips popisuje dokonalú prežiarenú pleť s Dior Prestige With the Micro-Lotion De Rose, The Micro Serum De Rose Yeux a The Micro-Huile De Rose Advanced Serum. Potom aplikoval make-up Dior Forever Foundation, ktorý nechá vyniknúť pokožku. Následne korektor Dior Forever Skin Correct a make-up na záver zafixoval mlhou Dior Forever Perfect Fix.

Mohlo by vás zaujímať: DIOR CRUISE 2022 v Aténach: Na mieste, kde sa prvýkrát konala olympiáda, kráčali novodobé bohyne

Pery vyzerali veľmi prirodzene, hydratovane s využitím transparentného rúžu Rouge Dior Satin Balm 000 Diornatural.

Nechty boli veľmi prirodzené s využitím Dior Vernis 108 Muguet laku na nechty.

Vlasy boli naštylizované do nízkeho ponytailu, teda copíka.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe