Presunúť na hlavný obsah

Čo nosia ženy, ktoré vytvárajú módne trendy? Ak chcete byť IN, inšpirujte sa štýlom zo zahraničia

Móda

V uliciach metropol sa opäť bolo na čo pozerať a nestarnúce stylingy ponúkajú rokmi overené kombinácie, veď posúďte sami.

Niektoré trendy vznikajú, iné zanikajú a niektoré sa dajú nosiť bez ohľadu na sezónu. A práve na tie sme sa sústredili pri výbere nasledovných stylingov. Štýl zo zahraničia so sebou nesie záruku istoty pri vytváraní vlastných outfitov. 

Čítajte tiež: Tri tajomstvá krásy Parížaniek: Pre toto majú dokonalú postavu a žiarivú pleť a vždy pôsobia pôvabne

Skinny jeansy nahradili klasické rovné 

Úzke vypasované jeansy sú na istý čas odložené v skrini, keďže ich nahrádzajú už istý čas klasické rovné jeansy bez lemovania. Niektoré strihy môžu byť mierne do zvonu a cítiť v nich závan 70. rokov, avšak s vibráciami 90. rokov. Sú ideálnym spoločníkom do mesta a môžete ich kombinovať nielen s teniskami, ale aj so šľapkami a vždy vyzerajú perfektne.

Pletené kabelky s elegantným charakterom

K letu neodmysliteľne patria pletené alebo prútené kabelky. Najnovšie dizajny kabeliek však naznačujú, že tie môžu byť aj z kože. Získavajú tak elegantný charakter a pokojne ich môžete nosiť aj večer do mesta. Pri zapadajúcom slnku počas horúcich letných dní vám vykúzlia neprehliadnuteľný styling.

Comeback hlásia klasické okuliare

Posledné sezóny sa striedali štýly slnečných okuliarov a zdá sa, že návrat k večnej klasike je viac než na mieste. Veľké okuliare s rámom v hnedej alebo čiernej sú symbolom nadčasovej elegancie, ktorá je spätá s miimalistickým štýlom. 

Remienkové sandále zárukou ženskosti

Sezónu jar/leto 2021 síce ovládli úplne iné štýly topánok, ktoré sú o čosi masívnejšie a športovejšie, no my nedáme dopustiť na remienkové sandále. Je ich túto sezónu menej v ponuke, ale sú zárukou ženskosti a preto si myslíme, že by vo vašich stylingoch nemali chýbať. Krásne tvarujú nohu a žena v nich vyzerá naozaj božsky.

Kožený blazer stále rastie na popularite

Kožené sako je must-have záležitosťou posledných mesiacov a dá sa variovať do rôznych kreácií. Či už sa rozhodnete pre nohavice alebo šortky, šaty alebo sukňu, vždy perfektne zapadne do vášho stylingu. Niet sa čo čudovať, že jeho popularita stále narastá, pričom ho môžete využiť počas všetkých ročných období.

Neprehliadnite: Štýlové topánky, ktoré ocenia všetky milovníčky módy. S týmito budete vždy o krok vpred

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe