Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie chyby, ktorých sa dopúšťame pri obliekaní: Tieto kúsky vám pridajú kilá navyše

Móda

Tak ako dokážeme outfitom očariť a zažiariť, veľmi ľahko dokážeme skĺznuť do opačného efektu. Týmito kúskami si zbytočne deformujeme postavu. Preto je naša rada jasná! Vyhnite sa im.

Oversize áno, ale jedine tón v tóne

Teda pokiaľ nemáte ideálnu postavu určite. Oversize strihy sú skvelé, dokážu toho naozaj veľa ukryť. No zároveň, ak máte nejaké to kilo navyše a príliš experimentujete s farbami, nemusí to vždy dobre dopadnúť. Vtedy si dokážte úplne zbytočne pridať objem, po čom teda máloktorá žena túži. 

Preto je stávkou na istotu oversize sako, ktoré si oblečiete tón v tóne. Vtedy nebudete zbytočne upriamovať pozornosť na problematické partie a navyše budete pôsobiť veľmi elegantne.

Crop - topové kostýmy ako element pre vyvolené

Čierny kostým s crop - topom vyzerá skvele na štíhlych ženách a je veľmi IN. Stačí však naozaj minimum kíl navyše a nebude to pôsobiť dobre. Pri tomto kúsku, treba veľmi objektívne zhodnotiť, či si ho môžete dovoliť alebo nie. Väčšinou je práve crop - topové sako úzke, takže je k postave žien nekompromisné.

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky, aké ste mohli vidieť: Leto 2021 ovládli pastelové farby a strihy sexi ako nikdy predtým

Ak aj máte perfektnú figúru je lepšie siahnuť po zemitých odtieňoch, alebo klasickej čiernej. Tento model vám nič neodpustí.

 

Áčkové mini sukne s vysokým pásom

Áčkové mini sukne s vysokým pásom sú krásne na malých dievčatkách. A im ich aj prenechajte. Dospelé ženy, by ich však mali radšej zo šatníka vyradiť. Aj pri chudých kráskach, totiž deformujú líniu drieku a to veľmi viditeľne. Navyše pokiaľ ich skombinujete ešte s vrstvením vo vrchnej časti outfitu, skutočne si úplne zbytočne pridávate kilá. 

Nohavice so zvieracím vzorom je lepšie v šatníku vynechať

Áno vieme, zvieracie vzory hlásia comeback. Avšak čo sa týka nohavíc, tam si ich radšej odpustite. Túto oblasť totiž dokáže práve zvierací vzor, viditeľne opticky rozšíriť. Môžete mať 50 kíl, no verte, že pôsobiť budete ako keby ste mali ďalších 15 navyše. 

Prečítajte si aj: Dior Haute Couture jeseň/zima 2021-2022: Peter Philips navrhol make-up looky s fokusom na oči a modré linky

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe