Presunúť na hlavný obsah

Geniálna trojkombinácia zmizíka času: Takto sa zbavíte vrások expresne rýchlo

Zábava

Vrásky v dnešnej dobe, trápia čoraz viac mladých žien a objavujú sa naozaj skoro. Ak sa ich chcete zbaviť naozaj rýchlo, máme pre vás pár trikov ako na to.

Uberte si vek na počkanie

Vrásky sú problémom, ktorý rieši v dnešnej dobe čoraz viac žien. Ochabnutá pokožka, drobné mimické vrásky v okolí úst a očí sú niečo, čo na sebe pozorujú aj dvadsaťpäťročné. Hoci ich častokrát pripisujeme pribúdajúcemu veku a strate kolagénu, v určitom smere, si za ne môžeme aj my samy.

Čítajte tiež: Nikdy to nebolo ľahšie. Metóda, ktorá vás zbaví neželanej celulitídy

Podpisuje sa na nich nedostatočná hydratácia, nesprávna domáca starostlivosť a príliš intenzíne vystavovanie tváre, slnečným lúčom. Ak sa už radíte do kategórie, kedy s nimi potrebujete naozaj pomôcť, skúste trojkombináciu, ktorá naozaj funguje. A taký zmizík času sa hodí zrejme každej z nás. 

"Naozaj úprimne, na počkanie, to čo funguje povedzme len “mierne” invazívnou metódou je aplikácia botulotoxínu, alebo kyseliny HA. Obe metódy si podľa typu a hĺbky vrásky, poradia naozaj efektívne a rýchlo. Ak sa však bojíte ihiel a spomínané metódy sú pre vás až príliš invazívne, odporúčam zveriť sa do rúk kozmetičky a absolvovať sedenia rádiothermoliftigu, ktoré nabudzuje tvorbu kolagénu a vypína pleť."

Neprehliadnite: Skrášľovacie masky na tvár. Najkrajšie ženy na svete nedajú dopustiť práve na tento produkt

"A síce beh na dlhé trate, ale najpodstatnejší - domáca starostlivosť. Používať správne prípravky, s obsahom látok určených na antiaging. Ideálne denné sérum aj krém. A môj tip na to “najsilnejšie” čo pre seba doma môžete urobiť - vyskúšajte domáce mikroihličkovanie a použite silné koncentrované ampulky, vo forme nejakej kúry. Funguje to skvele," prezrádza podnikateľka a majiteľka úspešnej kliniky krásy, Natália Selveková.

Trojkombinácia, ktorá funguje

1. Hydratácia pleti zvonka a zvnútra - toto je veľmi dôležité, ak nechcete mať šupinky na tvári, zbytočne ju vysušenú, čo potom len vrásky opäť zbytočne zvýrazňuje.

2. Funkčné ošetrenie - Absolvujte rádiothermolifting - pomocou rádiofrekvenčnej energie, ktorá preniká hlboko do pokožky sa odstraňujú vrásky a vytvára sa v pokožke nový kolagén. V podstate dochádza k zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo prispieva k jej napínaniu. 

3. Domáca starostlivosť - učená na typ vašej pokožky. Buďte jej verná v jednotlivých krokoch, ktoré nevynecháte - kvalitné odlíčenie, esencia, sérum a krém. 

Najväčšie chyby, ktorých sa v starostlivosti o pleť dopúšťame:

  • používame agresívne mydlá a prípravky, s obsahom alkoholu, ktoré narušujú vrchnú vrstvu kože
  • nadmerne sa sprchujeme 
  • nedostatočne hydratujeme telo zvnútra 
  • sme často v miestnostiach s klimatizáciou, čo pre pleť tiež predstavuje problém

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe