Presunúť na hlavný obsah

Krémy na ruky, ktoré ochránia pred popraskaním kože: Hladké ruky o vás veľa vypovedajú

Krása

Najlepšie krémy na ruky, ktoré vás ochránia pred zimou. Vaša manikúra tak zostane nenarušená a hladké ruky vám dodajú pocit sebavedomia.

Hladké ruky o nás veľa prezradia, nielen dokonalá manikúra. V období zimy je naša pokožka vystavená silným agresorom a z krémov na ruky sa tak stali tí najvernejší spoločníci, ktorí by nemali chýbať vo vašej kabelke a sprevádzať vás naozaj všade. 

Inšpirujte sa: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Kvetinová vôňa frézie a tulipánu

Vyživujúci krém na ruky a nechty Byredo Tulipmania (Ingrediets-Store.cz) obsahuje bambucké maslo, vďaka čomu vyživuje, ochraňuje a regeneruje pokožku na rukách. Byredo má krémy v niekoľkých vôňach, my sme siahli po kvetinovej vôni frézie a tulipánu, ktorá ruky nielen zvláčni, ale aj prevonia.

Bylinky a oleje 

Krém na ruky Vielö Bio (Biorganica.sk) je dokonalým spojením čistoty a minimalizmu. Starostlivo vybrané bylinky a oleje zabezpečujú pre pokožku výživu. Bez sulfátov a bez pridanej vody. Vďaka tomu zostáva pokožka na rukách hydratovaná, chránená a hebká. 

Zlepšuje kvalitu nechtov

Hydratačný krém s rozjasňujúcim účinkom CHANEL La Crème Main poskytuje rukám ochranu a nielen to. Spevňuje nechty, pričom ich kvalita sa dokáže zlepšiť až o 70% . Rýchlo sa absorbuje do pokožky bez zanechania lepkavých stôp a zanecháva pokožku až o 40% chránenejšiu.

Bambucké maslo, kokosový olej a med

Najintenzívnejší výživový krém na ruky od L'Occitane pre suchú až veľmi suchú pokožku. Bambucké maslo, ktoré je v kréme zastúpené (až 25%) intenzívne hydratuje a vytvára ochranný film proti vonkajším agresorom, akými sú zima, chlad, ale aj kúrenie a extrémne výkyvy. Vďaka obsahu kokosového oleja, medu a výťažkov z mandlí krém obnovuje vláčnosť pokožky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe