Presunúť na hlavný obsah

Tieto tri znamenia zverokruhu sa zamilujú do nesprávnej osoby: Týka sa to aj vás?

Partnerské vzťahy

Hoci budú mať pocit, že našli svoju spriaznenú dušu, opak bude pravdou. Tri znamenia zverokruhu sa zamilujú do nesprávnej osoby, ktorá však v značnej miere ovplyvní ich život.

Túžba po láske je pre nich silnejšia ako aspekt, že sa takmer vždy pozerajú po nesprávnej osobe

Na začiatku sa im bude zdať, že konečne našli svoju spriaznenú dušu. Avšak láska ako z filmu, bude trvať v ich živote len veľmi krátky časový úsek. Občas je totiž naozaj ťažké rozlíšiť skutočné zamilovanie, od obyčajného pobláznenia. A presne to je niečo, čím si bude Strelec, Blíženec a Lev v najbližšom období prechádzať. 

Neprehliadnite: Milovanie na kuchynskej linke či práčke. Sexuológovia zostavili zoznam najerotickejších miest v každom byte

Tieto tri znamenia, totiž do vzťahov vstupujú naozaj bezhlavo a až oveľa neskôr zistia, že to bola veľká chyba. Dokážu sa doslova expresne rýchlo zaľúbiť a neustále hľadajú niekoho, o kom budú môcť povedať, že je to ten pravý.

Len sa žiaľ v tomto smere zamerali skôr na kvantitu, čo je viac na škodu ako prospech. Túžba po láske je pre nich silnejšia ako aspekt, že sa takmer vždy pozerajú po nesprávnej osobe. 

"Sú plní emócií, odhodlania, vášne, svojej polovičke sa vždy oddávajú celý, no skrátka majú vo vzťahoch nesprávny odhad."

Azda aj preto, väčšina ich zväzkov končí predčasne. No a február bude mesiacom, kedy sa im v láske obzvlášť dariť nebude.  

Chybou je že v predstavách si človeka až príliš idealizujú, no napokon to nekorešponduje s realitou. Práve to môže byť veľkým problémom, ktorý je za ich stroskotané vzťahy zodpovedný. To, že sa zamilovali tentokrát do nesprávnej osoby zistia naozaj na ich pomery rýchlo. Aj tak sa ich to dotkne a negatívne emócie z tohto stroskotaného vzťahu, si so sebou ešte dlho ponesú. 

Prečítajte si: Tento jeden muž dokázal vo mne vidieť to, čo som nebola schopná akceptovať ja za celý život kvôli iným

Prežili ste neopätovanú lásku?

spolu hlasovalo 413 ľudí