Presunúť na hlavný obsah

Mužské komplexy pri sexe: Čím sa tajne stresujú?

Partnerské vzťahy

Aj muži majú pri sexe komplexy. Tušíte, čo sa pred nami snažia skrývať? Nám to prezradili oni sami.

Hoci väčšine mužov nechýba sebavedomie, nájdu sa aj takí, ktorí sa pri samotnom milostnom akte stresujú. Tak ako máme občas komplexy zo seba my, mávajú ich aj chlapi. A vo veľkom. Aj keď predsa len to vedia o niečo lepšie skrývať. 

Neprehliadnite: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení

Stres z výkonu

"Ja bývam v strese zo svojho výkonu. A to priznávam bez okolkov. Veľmi mi záleží na tom, aby som svoju partnerku uspokojil. Vždy sa pýtam ako sa jej to páči, čo chce, nechce a fakt mi na tom záleží. Raz mi jedna ex povedala, že to nebolo nič extra a odvtedy ma to asi poznačilo." (Rišo, 29)

Problém s vlastným telom

"S mojim sebavedomím dokáže pri sexe zamávať, ak si ma žena príliš premeriava. Taký ten pohľad, kedy vidíte, že selektuje a očami nasáva. Vtedy neviem, či sa jej páčim alebo nie a mám pocit, že to aj ovplyvňuje môj výkon." (Emil, 32)

Komplex z porovnávania

"Ja doteraz bojujem vnútorne s tým, či ma moja žena neporovnáva so svojim bývalým. Bol jej veľká láska a vraj bol perfektný milenec. To mi povedala raz a odvtedy to mám stále v hlave. Aj keď dovtedy som o sebe nejako nepochyboval, toto v podstate veľa zmenilo. Vždy sa zamýšľam, či to robím tak aby bola spokojná. Takže áno, vnútorne aj pri sexe dosť vecí riešim." (Jakub, 34)

Mohlo by vás zaujímať: Všetky ženy z neho boli namäkko. To, čo chcel odo mňa v sexe však úplne pochovalo náš vzťah

Majú podľa Vás muži komplexy pri sexe?

spolu hlasovalo 1309 ľudí