Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré mu na vás pripadajú najviac sexi: Toto vaša polovička obdivuje

Partnerské vzťahy

Viete, čo váš drahý na vás považuje za naozaj sexi? Nám to prezradili muži sami.

Áno, nikto nemôže poprieť, že vzhľad zohráva významnú úlohu a muži ho vnímajú na ženách veľmi intenzívne. Samozrejme, každý jeden chlap má svoje vlastné preferencie. Existujú však veci, ktoré opačné pohlavie na nás považuje sa vysoko atraktívne, bez ohľadu na samotný vkus. A možno budete prekvapené o čo všetko ide.  

1. Nezávislosť

"Pre mňa je žena, ktorá je skutočne nezávislá a sebestačná, maximálne sexi. Páči sa mi, ak sa vie rozhodovať sama za seba, zvládať neistotu a dokáže sa postarať o seba. Keď má vlastný názor a nechce sa mi za každých okolností len zapáčiť, to je niečo, čo naozaj imponuje. Skrátka byť sama sebou je podľa mňa najviac." (Jakub, 32)

2. Zrelý výzor

"Pre mňa je totálne sexi žena, ktorá vyzerá zrelo. Je elegantná, sebavedomá, vidieť na prvý pohľad, že si váži sama seba. Má nejako menej pocitov iraicionálneho ostychu. To prichádza podľa mňa vekom. Preto som mal vždy staršiu partnerku." (Gregor, 35)

Mohlo by vás zaujímať: Všetky ženy z neho boli namäkko. To, čo chcel odo mňa v sexe však úplne pochovalo náš vzťah

3. Láskavosť a starostlivosť

"Mal som niekoľko frajeriek, ktoré boli neustále útočné, vzťahovačné a tvárili sa dôležito. Prirodzene to skončilo vždy rozchodom. No tá, pri ktorej som už sedem rokov je neskutočne láskavá, starostlivá a zaujíma sa o mňa. Taká tá nežnosť a jemnosť je niečo, čo si všimnem na prvý pohľad. A je to viac ako len sexi. Vzbudzuje to vo mne pocit dôvery a rovnocennosti." (Leo, 33)

4. Sebavedomie

"Pre mňa je na prvý pohľad maximálne príťažlivá žena, ktoré má zdravé sebavedomie. Ak sa nebojí zariskovať, má rada dobrodružstvá. Taká tá akčnosť ide žene z očí a to sa mi fakt páči." (Alan, 27)

Neprehliadnite: Sexuálna výzva, ktorú by mala žena praktizovať čo najčastejšie: Po tomto vás žiadny muž nevymení 

5. Červené pery, či oblečenie

"Červené pery na mňa osobne pôsobia priam magicky príťažlivo. Láska, vášeň, túžba, to asi najlepšie vystihuje pocity, ktoré mám, ak si žena na seba vezme tento odtieň rúžu. Ale skvele vyzerájú napríklad aj červené šaty. Toto je niečo, čo na mňa skutočne pôsobí vzrušujúco." (Erik, 27)

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe