Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Topmodelka Barbora Brušková žiarila na prehliadke Giorgio Armani: Modelky kráčali potichu, na znak solidarity

Modeling

Topmodelka Barbora Brušková z Elite Bratislava počas milánskeho týždňa módy predvádzala pre Giorgio Armaniho. Modelky kráčali potichu na znak solidarity voči Ukrajine.

Topmodelka Barbora Brušková predvádzala na Milano fashion weeku pre Giorgio Armaniho kolekciu jeseň/zima 2022. „Pred pár dňami som bola súčasťou módnej prehliadky na milánskom fashion week-u, ktorý sa konal celý minulý týždeň. Bol to veľmi zvláštny pocit, keďže všetci vieme, že vedľa našej krajiny je vojna a táto celá situácia ovplyvňuje celý svet, nielen samotnú Ukrajinu,“ prezradila nám hneď v úvode. 

Spomedzi niekoľkých stoviek modeliek na castingu zaujala a dostala sa do úzkeho výberu modeliek. Na svojom Instagrame mapovala nielen samotnú prehliadku, ale aj jej zákulisie, vrátane hollywoodskej herečky Anne Hathaway. 39-ročná herečka zasadla do prvého radu so svojím manželom a potom prišla pozdraviť topmodelky. Zákulisie si môžete vychutnať prostredníctvom záberov, ktoré natočila slovenská topmodelka Barbora Brušková.

FEMINITY TV: Topmodelka Barbora Brušková žiarila na prehliadke Giorgio Armani jeseň/zima 2022 v Miláne

 

 

Modelky kráčali potichu, na znak solidarity

Barbora na svojom Instagrame vyjadrila znak solidarity a spočiatku nezdieľala nič, okrem situácie, ktorá hlboko zasiahla každého z nás. „Vzhľadom k tomu, že sa prípravy módnych prehliadok konajú mesiace dopredu, je ťažké všetko zrušiť. Taktiež ma to veľmi zasiahlo, úprimne som ani nemala v úmysle niečo zverejňovať, ale ani my nemôžeme zastaviť naše životy a naše fungovanie. Môžeme však pomôcť či už finančne alebo materiálne, môžeme sa modliť, myslieť na ľudí a vyjadriť solidaritu,“ povedala nám počas rozhovoru.

A presne to vyjadril vo svojej včerajšej prehliadke Giorgio Armani, ktorý sa sám rozhodol, že budeme kráčať celú prehliadku potichu. Pre niekoho možno len malé gesto, ale v istom zmysle veľmi silné, ktorým tak vyjadril svoj postoj k súčasným dňom. 

„Bol to až mrazivý pocit kráčať po móle a nepočuť nič a myslím si, že tento akt vo mne, ale i vo svete bude ešte rezonovať veľmi dlho. Som veľmi vďačná, že som mohla pracovať práve pre takúto módnu značku, akou je Giorgio Armani, ktorí sa ako jediný spomedzi módnych dizajnérov počas Milánskeho týždňa módy, verejne vyjadril k vojnovému konfliktu na Ukrajine. Naše kroky tak signalizovali tlkot srdca, signál, že by sme nemali byť ľahostajní, čo sa vo svete deje.“

„My decision not to use any music in the show was made as a sign of respect to the people affected by the evolving tragedy.“ Giorgio Armani

VIDEO: Medzi pozvanými hosťami bola okúzľujúca herečka Anne Hathaway

 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe