Presunúť na hlavný obsah

Nové sféry rozkoše: Takto oživíte svoj sexuálny život

Partnerské vzťahy

Oživte sexuálny život malým vzrušením, ktoré zlepší aj váš partnerský zväzok. Pozrite sa, čo nikdy nesklame.

Pokiaľ chcete zažiť neopísateľné vzrušenie a jedinečný sex, ideálne je začať vnímať vlastné telo. Zabudnite na zaužívanú klasiku, ale stavte na drobnosti, ktoré vám umožnia nové sféry rozkoše. Viete, na ktoré časti tela sa zamerať? Nahliadnite spolu s nami do mapy rozkoše. 

Prečítajte si: Bol ženatý a ja som ho chcela pre seba: Splnila som mu ten najtajnejší sex, po akom túžil

Očné viečka

Hoci sa to niekomu môže zdať zanedbateľné, opak je pravdou. Jemná pokožka očných viečok je jednou z najcitlivejšie oblastí tela. Zatvorte oči a hladkajte oči svojej polovičky hodvábnou šatkou. Pokračujte jemnými bozkami. Začiatok predohry, máte týmto spôsobom zaručený. 

Uši

Láskanie ušných lalokov je niečo, čo chlapi zbožňujú. Aj keď máloktorý z nich si to prizná. Je to jedna z hlavných erotogénnych zón a určite ju netreba zanedbávať. Práve naopak. Venujte pozornosť tejto časti tela. Rozkoš zaručene zažijete obaja. 

Dlane

Áno, táto časť tela patrí medzi potenciálne skutočne zaujímavé zóny. Práve na dlaniach sa nachádza viac ako 40 000 nervových zakončení. Práve ich jemnou stimuláciou môžete dosiahnuť oveľa viac ako predpokladáte. 

Krk a brucho

Hoci je známe, že hladkanie a bozkávanie týchto častí tela je príjemné, pri intenzívnom venovaní sa práve týmto partiám tela, dokážete rovno dosiahnuť orgazmusVezmite si na pomoc kocku ľadu, horúcu čokoládu, či jemnú hodvábnu šatku. Hotové sexuálne nebo. 

Neprehliadnite: Všetko bolo idylické: Až do momentu, keď sme sa prvýkrát intímne zblížili

Zameriavate sa pri sexe na netradičné erotogénne zóny?

spolu hlasovalo 127 ľudí

Nie
27