Presunúť na hlavný obsah

Ženy, ktoré vyzerajú na pohľad o 10 rokov mladšie: Bez tohto neurobia krok z domu

Krása

Tajomstvo večného mladého vzhľadu odhalené. Ženy, ktoré pôsobia na pohľad o dekádu mladšie, nikdy nevyjdú z domu bez toho, aby si nedali na tvár ochranný krém s SPF.

Tajomstvo večnne mladých žien sa skrýva v starostlivosti o pleť, ktorej súčasťou sú aj ochranné krémy na opaľovanie a starostlivosť po. Novinky vo svete ochrany nám dokazujú, že mať dnes krém a ľahučký makeup je ideálnou voľbou pre mnohé z nás. 

Čítajte: Účesy podľa tvaru tváre vás skutočne omladia: Čo sa hodí ženám s oválnou, štvorcovou, či srdcovou líniou?

Pleťový krém chráni pred pigmentovými škvrnami

Slnko nás zasiahlo v plnej kráse a s ním by sme už teraz mali zbystrieť ohľadom prevencie pred slnečným žiarením. Pleťový krém na opaľovanie NIVEA Cellular Luminous630® OF 50 je ideálnym spoločníkom do kabelky.
Špeciálna patentovaná a nami vyvinutá látka Luminous630 vás ochráni pred vznikom pigmentových škvŕn a zároveň sa postará, aby nedošlo k ich opätovnému vzniku. Vysoký OF 50 funguje ako štít proti škodlivému UVA a UVB žiareniu tak, aby nenávratne nepoškodilo krehkú štruktúru vašej pleti. A nezabudnite: Naneste ho, aj keď práve nesvieti slnko, lúče totiž preniknú aj cez mraky. 

Najväčšia revolúcia v ochrane a voči starnutiu za 30 rokov 

Anthelios UVmune tónovaný krém 400 SPF 50+ od La Roche-Posay chráni pokožku pred hĺbkovým poškodením buniek. Poskytuje širokospektrálnu ochranu. Zabraňuje poškodeniu DNA, vďaka čomu pomáha predchádzať známkam starnutia, medzi ktoré patrí pigmentácia, strata elasticity a ochabnutie pleti.

Hybridný fuid pre zjednotený tón pleti

Hybridný fluid CAPITAL SOLEIL UV-AGE DAILY SPF 50+ v tónovanej verzii od VICHY poskytuje pleti maximálnu ochranu pred slnkom. Vďaka aktívnym ingredienciám pomáha brániť starnutiu pleti a zároveň pomocou ľahkej krycej textúry zabezpečí zjednotenie pleti v jednom tóne, čo najprirodzenejšom vašej pleti. Napomáha brániť vzniku vrások a tmavých škvŕn a koriguje ochabovanie pleti.

Bio krém pre veľmi citlivú pleť

Milovníčky prírodných produktov si zakladajú na príjemnej aplikácii. Naturalis Bio krém na opaľovanie SPF 30 (Biorganica.sk), ktorý je vhodný na tvár, je najlepším spojencom. Prirodzená ochrana pred slnečným žiarením a jemná textúra pleti zabezpečí maximálny komfort. Vďaka rýchlemu vstrebávaniu poskytuje okamžite priestor pre aplikáciu makeupu. Ideálny aj pre veľmi citlivú pokožku.

Regenerácia pre poškodenú pleť

Suchá alebo citlivá pleť si vyžaduje komplexnú starostlivosť. Najmä po zime a na prudkom slnku dochádza k narušeniu pleti. Rovnako ako ochrana, aj regenerácia je dôležitá.

Eucerin Aquaphor Regeneračná masť poskytuje suchej až veľmi suchej, popraskanej a podráždenej pokožke potrebnú SOS starostlivosť. Táto masť bez obsahu vody vytvára na jej povrchu jemnú, polopriedušnú ochrannú bariéru, ktorá podporuje prirodzený transfer vodnej pary a kyslíka dovnútra a von z pokožky, a tak umožňuje pokožke dýchat' a posilňuje jej prirodzenú ochrannú bariéru. Zloženie masti je obohatené o glycerín a panthenol. Glycerín je účinná hydratačná zložka, ktorá priťahuje vodu a pomáha ju zadržiavať v pokožke. Účinkuje spolu s panthenolom, ktorý napomáha urýchliť regeneráciu a obnovu pokožky a zároveň pokožku hydratuje.

Neprehliadnite: Stylingové kefy na vlasy, vďaka ktorým dosiahnete účes ako od kaderníka: Aký hrebeň na aký účes používať?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe