Presunúť na hlavný obsah

Veľká noc v prírodnom duchu: Vďaka týmto krásnym dekoráciám sa naučíte mať tento sviatok radi

Bývanie

Veľká noc ako symbol nového života. Prichádza s ňou nádej a optimizmus, ktorý nás vďaka rozkvitnutej záhrade a prírode nabije energiou na ďalšie dni.

Veľkonočné sviatky nepatria práve medzi tie najobľúbenejšie. U nás sa v poslednom čase spájajú tieto dni skôr s dňami, kedy mnohí zavítajú na poslednú lyžovačku v roku ešte predtým, než sa začne skutočná jar. 

Inšpirujte sa: Farba steny v spálni ovplyvňuje kvalitu vášho spánku: Viete, ktorá je najideálnejšia a čomu sa vyvarovať?

Nemusíme pritom uctievať všetky zvyky, ale nemali by sme na ne ani zabúdať. Minimálne vo veľkonočnej výzdobe, ktorá vo vašich domovoch bude symbolizovať nový život, prebudenie sa a vďaka farbám aj vlnu optimizmu.

Stretnutia s najbližšími si žiada kreatívne stolovanie

Na jar, keď začína všetko krásne kvitnúť a rozvoniavať, chceme tráviť čoraz viac času vonku. Záhrada v prírodnom štýle a jemný náznak divokej prírody v jej prirodzenom štýle je doslova balzam na dušu. Stolovanie vonku a farebné riady či vázy s ručne nazbieranými kvietkami zo záhrady. Tak práve tento moment zachytila interiérová značka Westwing.sk.

Veľkonočné dekorácie – kuriatka z vlnenej plsti 

V detailoch je ukrytý úspech. Stačia malé veľkonočné ozdoby a váš stôl sa ihneď premení na jednu krásu. Nás zaujali tieto malé veľkonočné kuriatka z vlnenej plsti na jutovej šnúrke z dielne H&M Home. Roztomilé dekorácie, ktoré spolu s vajíčkami v pastelových a žiarivých odtieňoch symbolizujú nový život.

Štýlový eko lampáš navodí čarovnú atmosféru

Záhradné dekorácie patria medzi naše najobľúbenejšie. Lampáš so solárnou reťazou zo skla je ekologická dekorácia, ktorá stojí za vašu pozornosť. Svieti jemným teplým svetielkom a navodí tak atmosféru prichádzajúcej jari a leta. Lampáše poháňané svetelnou energiou sme objavili na Cellbes.sk, kde nájdete aj rôzne iné svetelné reťaze či už do vášho interiéru alebo exteriéru. Výborne vyzerajú aj počas dní pod mrakom a k večeru. Zamilujete si ich.

Neprehliadnite: Vytvorte doma oázu pokoja: Tieto predmety vyčistia váš domov od negatívnej energie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe