Presunúť na hlavný obsah

Kvetinové trendy v interiéri, ktoré si zamilujete: Vytvorte si miestečko, kde sa budete cítiť ako v Rajskej záhrade

Bývanie

Novodobý trend v kvetinovom štýle. Vytvorte si kvetinovú záhradu u vás doma a cíťte sa ako v Rajskej záhrade.

Kvety sú typickým symbolom jari a vdychujú nám novú chuť do života. Čím viac sa ich obklopíme, tým pozitívnejší vplyv na naše zdravie majú. Niet divu, že interiérové trendy naplno ovplyvňujú a skutočnú kvetinovú oázu môžete dosiahnuť aj inak, ako len živými kvetmi, i keď tie potešia najviac. 

Inšpirujte sa: Farba steny v spálni ovplyvňuje kvalitu vášho spánku: Viete, ktorá je najideálnejšia a čomu sa vyvarovať?

Štýlové dizajnové kvetináče

Kvety najkrajšie vyniknú v štýlových vázach a dekoračných kvetináčoch. Odtieň matnej zlatej v kombinácii s prírodným štýlom vytvára príjemnú súhru. Jednoduché duo kvetináčov s konštrukciou z dielne Westwingnow je ideálnym do interiéru, v ktorom dokonale vynikne izbový kvet či rastlina.

Lúčne kvety striedajú okázalosť

Sklenená váza s nepravidelným kužeľovitým dizajnom a vlnitým efektom od Zara Home a lúčne kvety v pastelových a sýtych farbách. Jar je tu. Už dávno sa „nenosí“ okázalosť, v oblasti kvetinových aranžmá to platí dvojnásobne. 

Kvety ako v rajskej záhrade

Ak v interiéri preferujete romantický štýl, určite zamerajte vašu pozornosť na zatemňovacie závesy práve s kvetinovou potlačou. Veľa kvetinových inšpirácií nájdete na Cellbes.sk. Tkaná látka so štruktúrou poskytne dokonalé prostredie pre oddych a relax. Doslova ako v záhrade. 

Čítajte tiež:  Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Veľká noc v maličkostiach

Kameninové držiaky na menovky alebo len ako dekorácia. Veľká noc je za dverami a s ňou sa spájajú práve dekorácie príchodu jari, ktorú symbolizujú kvety, vajíčka a zajace. Stačia malé detaily, žiadna okázalosť. V H&M Home takých maličkostí nájdete veľa, vždy podľa obdobia.