Presunúť na hlavný obsah

Prírodný štýl interiéru ako z katalógu: Ľudia chcú žiť čoraz viac udržateľne a v spojení s prírodou

Bývanie

Prírodné materiály, doplnky a minimálna záťaž pre oči. To všetko znamená lepšiu náladu v spojitosti s prírodou a kvalitnejší spánok.

Spríjemnite si s príchodom jari svoj pobyt doma v interiéri a to jednoduchými doplnkami v prírodnom štýle. Drevo je ideálnym spoločníkom na vytvárenie nových vizuálnych vnemov.

Inšpirujte sa: Farba steny v spálni ovplyvňuje kvalitu vášho spánku: Viete, ktorá je najideálnejšia a čomu sa vyvarovať?

Miesto, kde zrelaxujete telo i myseľ

Vešiak na uteráky z jaseňového dreva  z dielne Zara Home a domáce oblečenie či kúpeľňové kozmetické produkty, ktoré sú znovu naplniteľné. Vytvorte si domáce SPA, miesto, kde budete môcť dokonale zrelaxovať telo i myseľ. 

Praná ľanová posteľná bielizeň pre kvalitný spánok

Posteľná bielizeň z pranej ľanovej látky je čoraz populárnejšia a interiérové či dizajnérske štúdiá s nimi pracujú už nejaký čas. Ľanová bielizeň od Cellbes v neutrálnej béžovej vytvára s interiérom príjemnú súhru a spolu s presvetleným interiérom, ktorý vpúšťa ráno svetlo je tento škandinávsky štýl srdcovou záležitosťou mnohých.

Bavlnený pléd a vrstvenie

Vrstvením dokážete zútulniť interiér bývania. Svetlosivý bavlnený pléd, ktorý ponúka Bonami môžete použiť či už na posteľ, alebo ako dekoráciu do ratanového koša, vždy to pôsobí ako nenásilne položený materiál. Práve vzdušnosť a voľnosť ako odklon od organizovaného poriadku a sterility je štýl, ktorý s vami splynie.

Čítajte tiež:  Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie