Presunúť na hlavný obsah

Historicky prvá Miss Československa Ivana Christová ukázala cenný retro záber z najkrajšieho okamihu jej života

Slovenské celebrity

Ivana Christová sa preslávila ako historicky prvá Miss Československa. Keď v roku 1989 získala korunku a tento prestížny titul, ktorý bol snom snáď každého dievčaťa, vznikla veľmi krásna fotografia, ktorú si teraz, po 33 rokoch, pripomenula aj samotná Ivana.

Hovorí sa, že krása časom pominie. Niekdajšia Miss Československo 1989 Ivana Christová je však dôkazom, že toto tvrdenie neplatí. Bývalá kráľovná krásy je aj po päťdesiatke stále veľmi atraktívna žena s dokonalou pleťou a málokto by povedal, že už je z nej hrdá babička. 

Ivanina dcéra Daniela vlani vo februári priviedla na svet dievčatko, ktorému vybrali meno Zoja. Následne sociálne siete zaplavili prekrásne zábery Ivany s vnučkou. Keby ste nevedeli, že Daniela porodila, možno by ste sa ani vy neodvážili povedať, že Ivana, ktorá držala bábätko v náručí, je jeho starou mamou. 

Prečítajte si: Mária Dušička​ je na fotkách so svojou dcérkou prekrásna: Takto ste mladú rodinku ešte nevideli

Christová proste vyzerá skvele! Hoci už nemá misskovskú postavu, svojou krásou ohuruje dodnes. A preto je až neuveriteľné, že od doby, kedy vyhrala titul Miss Československa, uplynulo 33 rokov. Bolo to presne 8. apríla 1989 a tento deň sa jednoznačne zaradil medzi najkrajšie dni v Ivaninom živote. 

Samotná Christová si tento významný deň pripomenula zverejnením pamätnej fotografie, na ktorej je zachytená na tróne krásy s korunkou, šerpou i kyticou. 

Neprehliadnite: Dara Rolins si splnila sen: Ukázala fotku zo svojho prvého profi fotenia s dcérou, všetkým vyrazili dych

"Ďakujem vám všetkým za blahoželanie, dnes je to 33 rokov, čo som sa stala prvou Miss ČSFR 1989," napísala v týchto dňoch Ivana na svojom Instagrame. Po archívnym záberom sa nazbierali samé pozitívne komentáre. Všetky vzdávali hold Ivaninej večnej kráse.