Presunúť na hlavný obsah

Tip na dovolenku v Saint-Tropez: Ak sa chystáte do Stredomoria, nevynechajte sezónny butik CHANEL

Móda

Podobne ako dovolenkový dom, kde je potešením sa stretnúť každý rok, La Mistralée villa opäť raz víta CHANEL butik v Saint-Tropez.

Estetika a kódy CHANEL sa prelínajú s teplou atmosférou tejto adresy, zaliatej jemným stredomorským letným svetlom. V celej vile sú béžové tóny rímskej opusovej travertínovej podlahy zvýrazňované ružovo-béžovými stenami a nádychom čiernej a bielej. Rôzne elegantne zariadené izby v butiku evokujú súkromnú sféru Gabrielle Chanel:

Čítajte: VIDEO: CHANEL jar/leto 2022: Sexi modelky a návrat do 80. rokov módy a zlatej éry fotografie

V predsieni je krídlová stolička umiestnená vedľa stola Goosens s podnožou z pšeničného snopu, ktorý obsahuje výber doplnkov. V dvojlôžkovom salóne „pláva“ zamatová pohovka inšpirovaná pohovkou Gabrielle Chanel v jej apartmáne na 31 rue Cambon, čo umocňuje túto príjemnú atmosféru ešte viac. Vo výklenkoch všade naokolo je vber siluet a doplnkov z kolekcie Ready-to-Wear jar/leto 2022.

Veranda je celá zahalená veľkými bielymi éterickými závesmi a je naplnená nežnou svetlosťou. Svetlo a intimita inšpirovalo dizajn sklenených koľajníc na odevy pretkaných striebornou látkou. Veľký zellīj stôl je pozvánkou na objavovanie sezónnych kabeliek, zatiaľ čo hodinky a šperky, vrátane kolekcií COCO CRUSH a N°5, a najnovšie výtvory hodiniek J12, Premi re a BOY-Friend, sú usporiadané v elegantných konzolách.

Záhrada – skutočná oáza pokoja – prekvitá veľkými bielymi bugenvileami, čiernymi kovovými lampášmi, lehátkami a kovaným nábytkom. V blízkosti bazéna, na drevenej terase, salón s bielou bielizňou odráža estetiku tak charakteristickú pre stredomorské vily.

Klienti si tu môžu vyskúšať topánky vystavené v dome pri bazéne, zariadenom v rovnakom duchu ako vila.

Neprehliadnite: Nová CHANEL 22: Kabelka pomenovaná podľa roku 2022, ktorá prepisuje históriu domu

Sezónny CHANEL Butik je otvorený od 8. apríla do konca septembra 2022.

CHANEL
1, avenue du Général Leclerc
83990 Saint-Tropez, France
+33 4 94 49 07 47

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe