Presunúť na hlavný obsah

Kvetinové parfumy, ktoré dominujú na jar 2022: Objavte svoju novú vôňu!

Krása

Ženy by bez nich neboli ženami. Kvetinové vône zahalia ženské telo a krivky do noblesnej nehy, vďaka ktorej si získate sympatie najpríťažlivejších mužov.

Kvetinové parfumy, ktoré dominujú tohtoročnej jari sú už na pohľad veľmi vábivé. Spoznajte novinky zo sveta flory a objavte svoju novú vôňu. 

Inšpirujte sa: Letná manikúra v duchu farieb, ale aj vegan free: Na toto rozhodne stavte a vypestujete si krásne a zdravé nechty

Noc, počas ktorej sa môže stať čokoľvek

Vôňa City of Stars z kolekcie Louis Vuitton Cologne Perfumes predstavuje kvinteto citrusových tónov, kvet tahitskej gardénie a santalové drevo. Najnovší počin parfumového majstra Jacquesa Cavalliera Belletruda je večernou kolínskou. Sviežosť kolínskej a aristokratické kúzlo parfumu. Iskrivé citrusové tóny zahalia pokožku jasným slnečným svitom a prevedú vás do noci, kde sa môže stať čokoľvek. V poetickom Los Angeles, v srdci mesta, ktoré nikdy nespí, na vás čaká letný román, noc plnú prísľubov, emócií, zmyselnosti a temnoty, ktorá sa vytráca s prvými rannými lúčmi.

Vzrušujúci pocit z nových stretnutí

Žiarivá kvetinová vôňa My Way Floral Eau De Parfum od Giorgio Armani zachytáva vzrušujúci pocit z nových stretnutí. Je žiarivejšia a sviežejšia ako pôvodná verzia. 

V srdci koncepcie vône stojí ekológia, vďaka čomu je flakón MY WAY FLORAL jednoducho doplniteľný a vedie tak k nižšej spotrebe materiálov a zmenšeniu dopadu na životné prostredie.
Vôňa je spojením kultúr a kombinuje buket bielych kvetov so žiarivými sviežimi zelenými nótami.
Vyjadruje odhodlanosť ísť si vlastnou cestou, na ktorej vás čakajú nezabudnuteľné momenty a  stretnutia, ktoré formujú osobnosť človeka. Otvárajú sa nové obzory.

Premena v sebavedomú mladú ženu

Dolce&Gabbana Beauty a jej Eau de Toilette Dolce Lily vyjadruje autenticitu dievčaťa Dolce a stelesňuje jej vývoj v sebavedomú mladú ženu. Ružová ľalia je symbolom ženskosti a láskavosti presne tak, ako žena Dolce. Ovocno-kvetinová vôňa je plná energie, rovnako ako jej nositeľka, ktorá je vždy na cestách a napriek tomu si užíva drobné radosti. Práve tieto momenty zachytáva vôňa Dolce Lily.

Žena, schopná zmocniť sa každodenných okamihov

Bulgari Rose Goldea Blossom Delight predstavuje zmes žiarivého zlata a nadčasovej ruže. Žena v nej vystupuje ako silná bytosť schopná zmocniť sa každodenných okamihov. Tie premieňa na čosi výnimočné.  O namiešanie jedinečnej vône sa postaral parfumér Alberto Morillas. Jeho vízia sa ponára do zložitosti rozkvitnutého kvetu a vrství jeho výrazné štruktúry s ikonickým akordom pižma.


Dokonalý manifest šťastia

Novinka od Lancôme v podobe vône Oui, La Vie est Belle je dokonalým manifestom šťastia. Spojenie kvetinových vôní je oslavou vstupu do novej dekády. Šťavnaté malinové akordy sa spájajú s obrovskou kyticou kvetov. Kosatec bledý tvorí absolútny základ a to vďaka svojej prepychovej aróme. Srdcom vône je kosatec bledý, absolut z arabského jazmínu a kvet pomarančovníka, ktoré vyžarujú eleganciu od prvého do posledného tónu. Arabský jazmín ako symbol lásky, či kosatec a pačuli osladené gurmánskymi akordmi. Neodolateľné šťastie, optimistické posolstvo a ohňostroj pozitívnych emócií. Jednoducho, oslava života. 

Mohlo by vás zaujímať: Účesy podľa tvaru tváre vás skutočne omladia: Čo sa hodí ženám s oválnou, štvorcovou, či srdcovou líniou?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe