Presunúť na hlavný obsah

Trendy sú pre mňa demotivujúce: Hailey Bieber vníma módu ako prezentáciu vlastných emócií a vnútorného prežívania

Zahraničné celebrity

Radí sa medzi ženy, ktoré sa v pomerne krátkom čase stali fashion ikonami, no napriek tomu má k móde veľmi špecifický vzťah. Nesiaha po módnych trendoch, práve naopak. Snaží sa o vlastnú prezentáciu a vyjadruje módou svoje emócie. Hailey Bieber!

Intuitívny prístup k móde sa jej osvedčil

Hailey Bieber, obľúbená americká modelka a krajšia polovička speváka Justina Biebera je za každých okolností štýlová. Dokonca aj v teplákoch. Skrátka kdekoľvek sa objaví, vždy zažiari. Aj napriek tomu, že za niektorými jej stylingami stojí štylistka, ktorá často spolupracuje s Megan Fox a mnohými ďalšími superhviezdami, Hailey vždy necháva prostredníctvom módy vyjadriť svoje emócie. 

"U mňa je to všetko o pocite. Sama seba sa vždy pýtam: Ako sa cítiš? Je ti v tom dobre? Všetko to vždy závisí od aktuálnej nálady a toho, čo musím v daný deň urobiť. Nikdy som neišla s davom v duchu toho, čo je IN, pokiaľ som to naozaj tak vnútorne necítila. To by malo pre mňa opačný asi až demotivujúci efekt," prezradila pre International The News. 

Prečítajte si: Kráľovná Alžbeta II. oslávila krásnych 96 rokov: Svet prekvapila fotkou, kde mala len dva roky 

Hailey má intuitívny prístup k svojmu štýlu. Sama veľmi obdivuje Rosie Huntington-Whiteley, ktorá je podľa nej je dokonalým príkladom klasickej, sofistikovanej a krásnej ženy. Nikdy však nikoho nekopíruje, ani výrazne nepodlieha trendom. 

Jej štýl je mimoriadne estetický a naozaj skvele vymodelovaný. Nie je posadnutá prvoplánovou dokonalosťou, ale snaží sa vyzdvihovať svoje prednosti. 

"Snažím sa o prirodzenosť a autenticitu. Aj keď netvrdím, že sa mi to vždy 100% darí. No toto je moja cesta. Tak ako v živote aj v móde máme veľa možností. A je len na nás, po ktorých siahneme."

Neprehliadnite: Najsladšia vec, o akú sa princ William podelil s verejnosťou: Viete, čo povedal o svojej manželke Kate?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe