Presunúť na hlavný obsah

Sandálky na platforme sú späť: K týmto kúskom sadnú dokonale

Móda

Leto bude priať farbám a vysokým platformám. Aj keď ste tento kúsok možno minulú sezónu nemuseli je čas to zmeniť. Pozrite sa spolu s nami ako ich nosiť a s čím ich kombinovať.

Dosiahnite kontrastné spojenie s nadčasovými kúskami

Sandálky na platforme spája rozhodne spoločný menovateľ. Sú pohodlné, štýlové a dokážete v nich absolvovať dlhé letné prechádzky bez toho, aby ste trpeli. Navyše, ak ich správne skombinujete, budete pri tom aj vyzerať skvele. Nádherný efekt docielite, keď ich spojíte s nadčasovými kúskami.

Kto všetko si nenechal ujsť prehliadku: Marcel Holubec W. CONCRÈTE: Jedinečná Emma Čaputová, silno ženská Karolína Chomistekov

Ležérny a uvoľnený kostým v pastelových tónoch, bude s nimi skvele kontrastovať. Pokiaľ chcete dosiahnuť ležérnosť, dajte si do vlasov šatku a perfektný summer look je na svete.

Fashion epitém

Ak milujete šaty, siahnite v lete po takých, ktoré môžete nosiť roky. Pastelové tóny vyniknú pri čiernych sandáloch na platforme dokonale. Je len na vás, akú výšku platformy zvolíte. V každom prípade aj takýmto spôsosbom vnesiete vlastný pohľad do fashion sveta.

Nespútanosť, odvaha a schopnosť byť jedinečnou sú ingredienciami, ktoré si pri stylingoch treba osvojiť. 

Snúbenie ženskosti a ležérnosti

Street stylová móda je vždy plná inšpirácie a dokážete pri nej nájsť kombinácie, ktoré skrátka nesklamú. Každý z nás má predsa len svoj vlastný rukopis a prejavuje sa to aj pri rovnakom kúsku. Jeansová mini je nadčasovou klasikou a keď vám ide o to dosiahnuť pohodlný, chic look určite je to v kombinácii so sandálkami na platforme skvelá voľba.

Prečítajte si: MBPFW FW 2022: Pavol Dendis v kolekcii Burning Heart zmenil náladu, playlist a farebnú schému

Vo farbách sa neobmedzujte, no ideálnou voľbou sú základné a neutrálne tóny. Teda ak ich chcete využiť počas celej sezóny a k väčšine kúskov. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe