Presunúť na hlavný obsah

Veľký horoskop na jún: Pre ktoré znamenia bude tento mesiac tým najlepším a najšťastnejším?

Lifestyle

Nový mesiac, nové lásky, šťastie, úspechy, pokušenie, dobrodružstvo… Zistite, čo vám v júni predpovedajú hviezdy!

Baran

Máte priam detské nadšenie pre všetko nové. A život mnohokrát beriete nielen ako hru, ale aj ako súťaž. A práve v júni vás bude obzvlášť lákať skúšať nové veci. Nenecháte si ujsť nijakú príležitosť, chopíte sa jej obidvoma rukami v presvedčení, že budete úspešní. A teraz to najlepšie na koniec - čokoľvek tento mesiac vyskúšate, dopadne úspešne! 

Býk

Jediné, čo potrebujete, je nový začiatok, začať s čistým štítom. Slnečný jún je na to pre vás ideálny. Konečne odhodíte nechuť k akejkoľvek forme zmeny, ktorá vás len brzdí žiť slobodnejší a zábavenjší život. Prestanete sa báť rizika a vaším najväčším štastím bude radosť z bežného života. Vaše okolie si však nič nevšimne, naďalej na vás bude pozerať ako na tých najtriezvejších a najkonzervatívnejších ľudí. 

Blíženci

Projekt, vzťah, povinnosti či iný záväzok… jednoducho je tu niečo, z čoho ste už dlhodobo unavení až frustrovaní. Hoci sa naďalej extrémne snažíte, aby ste zachránili, čo sa dá, nedarí sa vám a to vám berie všetku energiu do života. V júni sa však vo vás niečo zlomí a poviete si: A dosť! Hneď, ako tento krok spravíte, všetko uvidíte jasnejšie a krajšom svetle. 

Neprehliadnite: Stúpajúce znamenie ascendentu: Súvisí s časom nášho narodenia a prezradí o nás všeličo

Rak

Bojíte sa, že osoba, na ktorej vám záleží, odkráča z vášho života, že o vás stratí záujem. Tieto obavy vás sužujú do takej miery, že nedokážete myslieť na nič iné. Pamätajte si však jednu dôležitú vec - to, na čo intenzívne myslíte, si nakoniec pritiahnete do života. Preto začnite myslieť inak. Nový mesiac plný slnečných a krásnych dní je úžasnou príležitosťou na zmenu. Využite ju! 

Lev

Vaše správanie sa vždy riadi vášňou, čo sa odzrkadľuje aj na vašom spôsobe rozprávania. Ak v júni vyťažíte zo svojej sebavedomej povahy maximum, naskytnú sa vám príležitosti, o ktorých ste snívali už nejaký ten piatok. Navyše spoznáte ľudí, ktorých kontakty neskôr oceníte. 

Panna

Ak niekomu praje mesiac jún, tak sú to ľudia v znamení Panna. Ste medzi nimi? Tak sa môžete tešiť na dvojitú dávku vašej tvorivej a vynaliezavej energie. Spravíte niečo, čo vám môže priniesť obrovský úspech. Nemusí ísť len o peniaze. Môže ísť o akúkoľvek oblasť.

Váhy

Šiesty mesiac bude pre vás tým, v ktorom sa odhodláte na vážny rozhovor s osobou, ktorá vám nie je ľahostajná. Už dlho ho odkladáte a to vás vnútorne štve. Teraz vám konečne odľahne, konečne sa vám bude ľahšie dýchať. Súčasne budete pripravení na nové nové príležitosti, odhodlaní rozšíriť svoje obzory. 

Škorpión

Vaše obavy z prekážky, ktorá vás brzdí, sú prehnané. A v júni si to uvedomíte. Slnečné dni vás totiž dobijú potrebnou energiou a dodajú vám silu i odvahu. Zvládnete to! Keď bude po všetkom, budete len krútiť hlavou, že ste sa báli zbytočne. 

Prečítajte si: Tieto veci sú na vás najpríťažlivejšie: Barani vyžarujú silu, Strelci tajomno

Strelec

Strelci zažijú dni plné pokušenia. Ak ste sa narodili v tomto znamení, očakávajte, že do vášho života vstúpi osoba, ktorá vám nedá spávať. Získa si vaše myšlienky i všetku pozornosť, nebudete sa vedieť sústrediť na nič iné. Ak teda máte vzťah, na ktorom vám záleží, prinúťte sa odolať. 

Kozorožec

Je čas vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a povedať áno novým príležitostiam. Prestaňte sa držať pri zemi a osloboďte sa od negatívneho tlaku a očakávaní druhých, ktoré vás nemotivú, ale sužujú. Keď zlyháte, nevadí, len začnite žiť, nebojte sa rizika. Už vás brzdilo pridlho!

Vodnár

Každá akcia vyvoláva reakciu, na to pamätajte! Hoci sa v júni objavia veci, ktoré nebudete mať pod kontrolou, nevadí… Pokračujte v tom, čo ste si zaumienili bez ohľadu na to, že vám čosi nevyšlo, raz to totiž vyjde. Nenechajte sa zabrzdiť neúspechom, myslite pozitívne. 

Ryby

Jún bude mesiacom, kedy sa vaše vzťahy posilnia. A rovnako bude mesiacom, kedy spoznáte nových, správnych ľudí, ktorí sa stanú vašimi priateľmi. Ak nemáte partnera, z novej známosti sa môže vykľuť aj vzťah. Dajte mu šancu. Nebojte sa zaľúbiť.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe