Presunúť na hlavný obsah

Tieto veci sú na vás najpríťažlivejšie: Barani vyžarujú silu, Strelci tajomno

Zábava

Každý z nás je niečím výnimočný. Viete však, čo na váss ostatní považujú za najatraktívnejšie? Odhaľte svoje silné stránky, na ktorých dokážete stavať.

Každý z nás je iný a niečím výnimočný. Viete však, aké sú vaše prednosti a čo na vás ostatní obdivujú? Aj to v akom znamení sme sa narodili, totiž pridáva v určitom smere na našej atraktivite. 

Vodnár

Hovorí sa, že Vodnári patria medzi najinteligentnejšie znamenia zverokruhu. Vďaka svojmu vizionárstvu a vnímaniu sveta po svojom sa im životom pláva oveľa ľahšie. Mávajú súmernú postavu, pekné ramená a celkovo ide o charizmatických ľudí, ktorí priťahujú pohľady. 

Ryby

Ich silnými vlastnosťami sú kreativita a schopnosť počúvať iných. Pomocnú ruku vám podajú kedykoľvek a rodina je pre ne všetkým. Môžu sa pochváliť dokonalou korunou krásy, vlasy sú ich veľkou prednosťou a takisto mávajú krásne tvarované pery. 

Kozorožec

Kozorožci patria vo všeobecnosti medzi mimoriadne príťažlivé typy. Z fyzických rysov sú ich dominanciou dlhé štíhle nohy a perfektná pleť. Mimo toho sú veľmi cieľavedomí a zapálení pre veci, ktoré ich zaujímajú, čo tiež zvyšuje záujem okolia o ich osobu.

Baran

Barani sa radia medzi najsilnejšie a najodvážnejšie znamenia zverokruhu. Dosiahnu všetko, čo si zaumienia. Veľmi si potrpia na svoju vizáž, najmä na figúru, ktorú mávajú v absolútnej top forme. 

Býk

Lojálnosť, láskavosť a dobrosrdečnosť sú ich výrazné povahové črty, teda voči najbližším priateľom. To na čo si potrpia je vo veľkom ich zovňajšok. Starajú sa o seba skutočne poctivo a naozaj to vidieť. Majú súmernú líniu tela, peknú tvár, takže zaujmú všade, kde sa objavia.

Blíženci

Blíženci sú najvýraznejšie znamenie zverokruhu. Ich veľkou devízou je mladistvý vzhľad, ktorý sa im darí udrživať roky. Majú skvelý zmyssel pre humor, život berú s ľahkosťou. To je zároveň ich najväčšou prednosťou. 

Rak

Rakov charakterizuje oddanosť pre rodinu. Sú to rodinné typy telom aj dušou. Mávajú krásne ruky, ktoré si okolie všimne hneď na prvý pohľad. A platí to u mužov aj žien. 

Prečítajte si: Muž sa od nej nepohne ani na krok: Takto vyzerá žena, ktorá si sexom dokáže chlapa doslova pripútať

Lev

Z Levov robí atraktívnych jedincov predovšetkým ich neuveriteľná sebadôvera. To im v očiach iných pridáva na atraktivite. Krásne vyrysované telo súvisí s tým, že milujú šport a venujú sa mu naplno. 

Panna

Panny sa snažia svet stále vidieť v lepšom svete a život si užívajú. Teda pokiaľ ide všetko podľa plánu, ktorý oni nosia v hlave. Potrpia si na zdravú výživu, takže to čo si na nich všimnete na prvý pohľad je vypracované brucho a dokonalá pokožka.

Váhy

Veľký zmysel pre spravodlivosť a diplomatickosť sú ich najsilnejšou stránkou. Ide o éterické bytosti, v ktorých prítomnosti sa vždy budete cítiť dobre. Za najkrajšie časti ich tela sa považujú boky, chrbát a súmerný nos.

Škorpión

Škorpióni bývajú zväčša asertívni a odhodlaní dosiahnuť všetko, čo si zaumienia. Sú nepredvídateľní a tajomní, čo iných priťahuje ako magnet. Často si udržujú štíhlosť a dobrú fyzickú kondíciu vďaka cvičeniu. Ženy mávajú pekný zadok a stehná.

Strelec

Strelci dokážu byť neuveriteľne spontánni a dobrodružní, no aj tajomní, čo im zvyšuje kredit príťažlivosti. Sú vtipní, zábavní a to láka aj iných. Ženy mávajú štíhle nohy a radi ich ukazujú, čo rozhodne priťahuje pozornosť opačného pohlavia. 

Neprehliadnite: Masturbácia vo vzťahu: Ako to vidia muži? Prezradili veľmi otvorene

Viete, ktoré veci na Vás iní považujú za najatraktívnejšie?

spolu hlasovalo 154 ľudí

Áno
98
Nie
56

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe