Presunúť na hlavný obsah

Dojímavý pohľad na hereckú legendu Brucea Willisa po krutej diagnóze: Najnovšie fotky sú pozitívnym signálom

Zahraničné celebrity

Hollywoodsky akčný hrdina Bruce Willis sa po oznámení vážnej diagnózy nestiahol len z filmového plátna, ale aj z verejného života. Písal sa koniec marca a hercove zdravotné problémy odkomunikovala jeho rodina, ktorá ho súčasne aj chránila. Brucea tak dlho nikto nevidel buď úplne, alebo samého. Až doteraz.

Legendárny herec z akčných filmov Bruce Willis bol v poslednom období izolovaný od sveta, všetok čas trávil v prostredí domova, obklopený rodinou. Príčinou je vážne ochorenie, ktorým trpí. Jeho najbližší 30. marca oznámili, že ide o afáziu. Afázia predstavuje neurologické ochorenie, ktoré zhoršuje schopnosť rozprávať, písať či porozumieť jazyku. 

"Ako rodina sme vás chceli informovať, že náš milovaný Bruce má zdravotné problémy a nedávno mu diagnostikovali afáziu, ktorá má vplyv na jeho kognitívne schopnosti," stálo v príspevku z 30. marca, pod ktorý sa podpísali hercova manželka Emma Heming Willis a exmanželka Demi Moore i jeho päť detí Rumer, Scout, Tallulah, Mabel a Evelyn. 

Súvisiace: Ikonický Bruce Willis končí s herectvom: Jeho rodina sa podelila s dojímavými fotkami a spomienkami

Po tom, ako Bruceova rodina uverejnila túto ťažkú správu, herca nik nevidel. Na verejnosti sa objavoval iba výnimočne a to buď v spoločnosti rodiny, alebo priateľov. Úplne sám vyrazil do ulíc až pár dní dozadu.

Objektívy fotoaparátu ho zachytili, keď opustil hotel, v ktorom bol so svojimi priateľmi na obede. Fotografom však nepovedal ani slovo. Jediné, čo im venoval, bol úsmev.

Prečítajte si: Vek je len číslo: Tieto páry sú dôkazom toho, že fungovať to môže aj napriek tomu, že nespĺňate tabuľkovú normu

Zdá sa, že herec sa má napriek krutej diagnóze dobre, o čom svedčí aj jeho chuť k aktívnemu spôsobu života. Jeho manželka ho napríklad natočila na video, ako dribluje, blokuje a dokonca i smečuje na kôš. Basketbal hral s priateľmi na dvore svojho domu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe