Presunúť na hlavný obsah

Chyby, ktorých sa dopúšťame pri výbere plaviek: Toto nám potom zbytočne pridáva na objeme

Móda

Nájsť ideálny model plaviek, môže dať zabrať. Najmä, ak nemáme dokonalú postavu. Pozrite sa, aké chyby pri samotnom výbere najčastejšie robíme.

Definujte si typ svojej postavy

Pri výbere plaviek sa mnohokrát dopúšťame totožných chýb. Keď nemáme dokonalú postavu akosi utomaticky siahame po klasických jednodielnych v čiernych verziách. To však ženám, ktoré majú tendenciu mať širšie boky a oblejšie bruško, zbytočne pridáva na objeme, čomu sa človek chce vyvarovať.

Prečítajte si: CHANEL 2021/22 Métiers d'art show: Remeselná tvorba vnesená do modelov v bývalej železničnej stanici vo Florencii

Keď sú však vašou problematickou partiou širšie stehná, toto je však skvelá voľba. Opticky totiž takéto plavky siluetu predĺžia. 

Ženy, ktoré majú práve spomínané bruško ako kritickú partiu, by mali voliť dvojdielne plavky v minimalistickom strihu, pričom podprsenka pripomína športový strih a nohavičky sa nesú vo výraznejšej línii v okolí bokov. Skvelou možnosťou pre ne sú jednofarebné tóny, či dokonca florálne motívy. 

Tie s menšími prsiami a chlapčenskou postavou by sa však takémuto strihu mali naopak vyvarovať. Zbytočne by zvýraznili svoje nedostatky. Pri drobnej postavičke sa vôbec nemusíte báť miniatúrnych bikín – opticky figúru predĺžia. Krásne vyznejú napríklad pastelové odtiene. 

Mohlo by vás zaujímať: 75. ročníka Cannes: Hviezdne CHANEL looky v podaní Margaret Qualley, Anamaria Vartolomei a Lyna Khoudri

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe