Presunúť na hlavný obsah

Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre ČR má svojich víťazov: Nové nádeje svetového modelingu!

Modeling

V nádhernom prostredí hotela Andaz Prague sa v stredu 22.6. uskutočnilo vyhlásenie víťazov súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2022 pre Českú republiku.

Najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každý rok prihlási stotisíce záujemcov z viac než 45 krajín sveta, pozná teraz mená vítazov pre Českú republiku. Stali sa nimi Julia Krzywoń a Richard Reischig. Víťazi budú reprezentovať svoju krajinu na svetovom finále, ktoré sa bude po pätnástich rokoch konať v Prahe!

Čítajte tiež: VIDEO: Schwarzkopf Elite Model Look 2022 Slovensko pozná svojich víťazov

O nových nádejách svetového modelingu rozhodovala porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry a médií a partnerov projektu. V porote zasadli napríklad slovenská topmodelka Michaela Kocianová, módny fotograf Lukáš Kimlička, či riaditeľ súťaže a spolumajiteľ agentúr Elite Prague a Elite Bratislava Saša Jány, ktorý o súťaži hovorí: „Veľmi ma teší úroveň našich finalistov. Mám radosť, že sa nám podarilo uspieť v súboji s mestami ako New York, Qatar a Barcelona a priniesť svetové finále opäť do Prahy. Verím, že to bude skvelá prezentácia pre Prahu a Českú republiku, ktorým práve veľký počet topmodeliek robí skvelú reklamu vo svete. Som hrdý na to, že práve Česká republika je historicky najúspešnejšou krajinou, čo sa týka počtu svetových víťaziek.

Ako v predošlých ročníkoch sa i tohto slavnostného vyhlásenia zúčastnili topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad víťazky svetových finále Elite Model Look Denisa Dvořáková, ktorá vyhlásenie moderovala alebo Eva Klímková.

Módnym partnerom boli butiky THE BRANDS MEN a THE BRANDS WOMEN z portfólia spoločnosti Luxury Brand Management, ktorá v Českej republike zastupuje viac než dve desiatky najvyhlásenejších módnych domov.  

Projekt Elite Model Look sa i tento rok spojil s úspešnou značkou vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf v minulosti dlhodobo spolupracovala so svetovo známymi celebritami, vrátane topmodeliek ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum a už po niekoľký krát sa stala súčasťou jedinečného projektu objavujúceho budúce hviezdy modelingového priemyslu. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Modelingový expert Saša Jány: Nie je to len výhra v genetickej lotérii  – aby modelky prerazili, potrebujú čosi viac

Stabilným partnerom súťaže je značka Rowenta, ktorá ponúka exkluzívne rady inovatívnych produktov pre starostlivosť o vlasy a telo, ktoré si obľúbili milióny užívateľov po celom svete. 
Novým partnerom je značka Krups, ktorá je špecialistom na produkciu výrobkov uľahčujúcich a spríjemňujúcich prípravu a vychutnávanie kávy. Oficiálnym kozmetickým partnerom sa stala značka Oriflame. Ďalším partnerom je lifestylový magazín Feminity.

Mediálnymi partnermi sú CNN Prima News, Evropa 2, Elle, Fashion TV a JCDecaux.

V priebehu mesiaca máj sa v obchodných centrách po celej ČR uskutočnilo celkom 14 castingov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe