Presunúť na hlavný obsah

Margot Robbie nedá v starostlivosti o svoje telo dopustiť na tri veci: Vďaka čomu má bezchybnú pleť a sexi krivky?

Zahraničné celebrity

Okúzľujúca Margot Robbie je ženou, ktorá vyzerá neskutočne. Ide z nej prirodzená pokora, rešpekt k životu, no aj maximálne užívanie bežných okamihov. Ako sa o seba stará a aká je jej secret beauty rutina?

Nádherná Margot Robbie je ženou, ktorá fascinuje nielen mužov, ale stala sa inšpiráciou aj pre mnohé ženy. Úspešná herečka je pôvabná, ale aj mimoriadne skromná. Vrámci osobného života sa snaží žiť v duchu minimalizmu a zároveň to preferuje aj pri starostlivosti o seba.

1. Pleť

Hoci niekto možno čaká, že investuje v tomto smere množstvo peňazí opak je pravdou. Vždy sa snaží staviť na prírodné zložky a sama tvrdí, že je to vec, ktorá sa jej osvedčila.

"Nerobím príliš veľa krokov, pretože skutočne nemám toľko času. Najmä pri mojej práci, kde sa len vrstvia make-upy si musím dávať pozor na to, ako sa k pleti správam. Jednou zo skvelých vecí na mojej práci je to, že mám to šťastie, že môžem pracovať s toľkými úžasnými vizážistami, ktorí mi predstavujú nové produkty, čo znamená, že dosť mením svoju rutinu starostlivosti o pleť a make-up. Vždy však začnem čistením tváre."

Mohlo by vás zaujímať: Domáce cviky s vlastnou váhou, ktoré fungujú: Takto sa k sexi krivkám dopracujete počas mesiaca

"Momentálne používam na čistenie obyčajný kokosový olej. V okolí očí si aplikujem ružový. Nie som veľkým fanúšikom sér, pretože moja pokožka je dosť citlivá a niekedy na ne reaguje, ale milujem hmly na tvár. Aesopová hmla vonia nádherne a Caudalie tvárová hmla je tak osviežujúca. Všetko ukončím kvalitným hydratačným krémom." 

2. Vlasy

Čo sa týka vlasov, im nevenuje špeciálnu pozornosť, no má jeden malý trik, ktorému je verná pokiaľ jej vyrastajú korienky a nechce sa ešte farbiť. Aj tak si udržiava korunu krásy v dobrej kondícii, keďže sa vyhýba príliš častému farbeniu. 

"Mám pocit, že moje vlasy väčšinu času vyzerajú smiešne, ale našťastie, ak mám ísť na nejakú udalosť, vždy je tu kaderník, ktorý to vyrieši! Trik, ktorý používam, ak my vyrastajú príliš rýchlo korienky je nastriekať suchý šampón Klorane. Je to naozaj dobré na pridanie textúry a tiež pomáha zamaskovať tmavé vyrastajúce vlasy."

3. Postava

Čo sa týka figúry je verná fitness rutine, ktorú má osvedčenú roky. Začína ráno čajovým rituálom, potom si dá polhodinku meditácie, dvadsať minút jógy a ide si zabehať. Keď sa vráti, doprajte si zelený fresh a potom dorobí niekoľko cvikov s vlastnou váhou. 

Čítajte tiež: 3 najväčšie chyby v cvičení planku: Existuje veľa variácií, no len jedno správne prevedenie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe