Presunúť na hlavný obsah

Štýlový piknik na pláži: Vytvorte si romantické miesto, vďaka ktorému si užijete leto ako na dovolenke

Bývanie

Užite si nezabudnuteľné leto, ktoré si pripravíte sami. Romantiku na pláži si môžete urobiť za pár minút s pomocou bytových doplnkov.

Štýlový piknik vďaka pár dekoráciám dokáže premeniť akúkoľvek chvíľu na nezabudnuteľnú atmosféru. Či už vo dvojici alebo v spoločnosti priateľov, zažite leto podľa svojich predstáv.

Prečítajte si: Veci s negatívnou energiou, ktoré by ste doma nemali mať: Prečo sú podľa feng shui magnetom na nešťastie?

 

Vo vode, i na pláži alebo na súši. Stačí jedna veľká deka, pár vankúšov, pletený košík a poháre na šampanské či víno. Dobré jedlo a štýlové stolovanie pri západe slnka sú drobnosti, ktoré skrášlia váš deň. 

Mohlo by vás zaujímať: Camping ako novodobý hit leta 2022: Zariaďte si štýlovú obývačku priamo vonku s výhľadom na západ slnka

Pruhovaný obrus ako symbol leta

Modro-biele pruhy, symbol letnej dovolenky. Pruhovaný obrus pochádza z programu Join Life Care for water & planet proces, vďaka ktorému sa spotrebuje menej vody a za použitia znovuobnoviteľnej energie.

Podložky na sedenie v boho štýle

Vankúš na sedenie so strapcami v boho štýle dotvára uvoľnenú atmosféru na pláži. Ideálny piknik a na kombinovanie s dekou. Vďaka príjemnému sedeniu vytvoríte ideálny priestor na príjemne strávený deň alebo večer, nech ste kdekoľvek.

Pastelové vankúše

Zamatové vankúše v neutrálnych farbách. Čím viac, tým lepšie. Skúste navzájom spájať neutrálne a pastelové farby, béžovú, baby ružovú, marhuľovú... 

Neprehliadnite: Najväčší trend tohto leta, ktorý kúpite za pár eur: Záhradné svetielka dokážu s exteriérom zázraky!

- Najčítanejšie -