Presunúť na hlavný obsah

Najsexi parfumy pre ženy s nádychom drzosti: Tieto vône priťahujú a zanechávajú nekonečne zvodnú stopu

Krása

Sexi ako nikdy predtým. To budete môcť o sebe povedať, keď spoznáte provokatívne a zvodné vône, vďaka ktorým pôjde vaše sebavedomie raketovou rýchlosťou smerom nahor.

Parfum odráža našu osobnosť. Každá sa chce cítiť jedinečná a práve preto sa oplatí loviť v niche parfumoch, teda takých, ktoré nie sú masové, ale naopak parfuméri ich komponujú tak, aby boli nadčasové. Receptúry sa často predávajú z generácie na generáciu a nájdete medzi nimi doslova skvosty a najsexi parfumy všetkých čias.

Čítajte tiež: Ženy, ktoré najpomalšie starnú v pleti: V jednej veci robia presný opak, ako väčšina žien

Sexi vôňa s nádychom drzosti, ktorá priťahuje

Jedna z najsexi vôní, ktorej stopa ihneď vzbudí záujem. Vôňa TUXEDO od Yves Saint Laurent sa vyznačuje sviežou pačuli, ktorá priťahuje a objíma. V kontraste s ňou sa skrýva tajomstvo korenia, ktoré je zmyselné a vzrušujúce. Elegancia, ktorá je znovu objavená vďaka nádychu drzosti, ktorý ju robí takou jedinečnou.

Zvodná vôňa módnej ikony vytvorená v roku 1922

Zvodná vôňa Chanel Les Exclusifs De CHANEL N°22, vytvorená v roku 1922, je ľahkou variáciou legendárnej vône N°5, ktorú o rok skôr vyvinuli Gabrielle Chanel a Ernest Beaux, prvý riaditeľ CHANEL Fragrance. Vôňa je navrhnutá s hladkým, jemným a púdrovým akordom tuberózy, ruže a pomarančového kvetu, N°22 rezonuje s absolútnou ženskosťou.

Opojný nektár, ktorý zanechá nekonečne zvodnú stopu

Drahocenný ambrovo drevitý elixír, ktorého základ tvorí jedna z najvzácnejších ingrediencií parfumérovej palety – a to vanilky. Hrejivá vôňa Vanille Antique od BYREDO (ingredients-store.com) vás prenesie do ďalekých krajov, pričom očakávaná sladkosť vanilky je potlačená v tejto drevitej kompozícii – cistom, pižmom a kašmírovým drevom. Výsledkom je opojný nektár hodný bohov, ktorý po vás zanechá nekonečne zvodnú stopu.

Večer inšpirovaný jazzovým clubom

Orientálna drevitá unisex vôňa Maison Margiela REPLICA Jazz Club ideálna na večerné nosenie inšpirovaná spomienkami na newyorský Brooklyn, jazzový klub s tlmeným svetlom, kde sa vyníma hra na klavír. Pikantná korenistá vôňa ružového korenia je doplnená citrusovým nádychom, ktorý sa ukrýva v pozadí. Nasleduje vôňa rumu, ktorú sprevádza šalvia a vetiver. Omamnú kompozíciu uzatvára vôňa tabaku v spojitosti s vanilkou.

Mohlo by vás zaujímať: Zabudnite na botox a výpňové materiály pier: Plumping dokáže malé zázraky na počkanie a to bez ihiel!

Žena bohyňa, ktorá vstupuje do novej dimenzie

Vôňa Alien Goddess Intense od Mugler umocňuje magnetické tóny pôvodnej vône do zmyselnejšej a ovážnejšej podoby. Kvetinovo-ambrová drevitá vôňa, pre ktorú sú typické teplejšie nuancy vytvárajú dlhotrvácnu stopu v znamení hlboko pozitívnych pocitov.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe