Presunúť na hlavný obsah

Vyrazte na piknik štýlovo: Aj styling do prírody má svoje pravidlá

Móda

V lete sú pikniky a garden párty mimoriadne populárne. Niekedy však vybrať na tieto príležitosti správny look dá zabrať. My máme pre vás pár inšpiratívnych tipov.

Play with colours

Chystáte sa v lete na piknik, či garden párty? Pokiaľ neviete, po akom stylingu na tieto príležitosti siahnuť, pamätajte na to, že menej je viac. Stavte na uvoľnenosť, ležérnosť, zabudnite na príliš štylizované kúsky a nechajte pracovať fantáziu.

Čítajtie tiež: CHANEL otvoril svoj historicky prvý butik v Prahe: Dokonalé spojenie módy, krásy a vône

Krásne vyznejú farby hrajúce s odtieňmi prírody ako zelená, sivá, biela, či žltá. Budete pôsobiť jemne, hravo a príťažlivo. 

Sweetie love

Pokiaľ patríte medzi milovníčky výraznejších farieb, choďte do cyklamenovej, ružovej, či tzv. cukríkových odtieňov. Skvelou voľbou sú nielen šaty, ale aj rôzne sety vo forme topu a trička, či sukne a ľahkého svetríka. Skrátka veci, v ktorých sa sama cítite príjemne. 

 

Blue waves

Voľnejšie oversize šaty sú na leto must have. Nádherne vyznejú strihy, ktoré pôsobia sofistikovane, no sexi zároveň. O to sa postarajú rozparky, či hra so samotnou dĺžkou.

Neprehliadnite: Tip na dovolenku v Saint-Tropez: Ak sa chystáte do Stredomoria, nevynechajte sezónny butik CHANEL

Modré tóny sú na toto obdobie ako stvorené. Navyše vyzerajú dokonale na opálenej pokožke. Zabudnite na upätosť, buďte sama sebou a vždy si vezmite to, v čom je vám dobre. No práve takéto stylingy sú na pekný piknik v prírode absolútne ideálne!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe