Presunúť na hlavný obsah

Oslavy 10 rokov od uvedenia vône La Vie Est Belle: V Prahe vyplávala loď Grand Bohemia, nechýbala úžasná svetelná show

Zábava

Úspešný príbeh vône La Vie est Belle od Lancôme, ktorá oslávila 10 rokov od jej uvedenia. Oslavy výročia sa uskutočnili v Prahe, kde vyplávala loď Grand Bohemia a počas plavby nás čakal skvelý program s vyvrcholením v podobe úchvatnej svetelnej show a koncertu.

Od chvíle, keď značka Lancôme v roku 2012 uviedla na trh svoju novú dámsku vôňu, zanechali radosť z jej posolstva a jej originalita výraznú stopu, a parfum sa tak stal obľúbenou vôňou veľa žien. Zrodila sa vôňa šťastia. Výraz maximálnej spokojnosti, keď sa nečakaná sladkosť uvoľňujúca sa z kosatca pretvára v krásu úsmevu.

Prečítajte si: Dokonalá pleť ako cesta k lepšiemu sebavedomiu: Make-upy, ktoré retušujú tvár na počkanie

Úspešný príbeh vône La Vie Est Belle, ktorý ďaleko presahuje tekutinu vo vnútri, sa rodí v najkrajšej myšlienke, ktorú Lancôme zdieľa so svetom: život je krásny. Teraz, keď ikonická vôňa oslavuje svoje desiate výročie, sa chceme na chvíľu pozastaviť nad tým, čím nás táto myšlienka oslovuje dnes. Čo nás robí šťastnými a čo nám v radosti bráni?

Rok 2022 rovnako zahajuje novú éru značky Lancôme ako výrobca parfumov. Poprvýkrát možno ikonickú vôňu aj doplniť. A aby sa zachovalo dedičstvo a budúce udržateľné zdroje parfumov, otvára Lancôme svoju Demaine de la Rose, oázu biologickej rozmanitosti v Grasse, hlavnom meste parfumov. 

Desať rokov potom, čo značka parfum La Vie Est Belle vypustila do sveta, verí viac než kedykoľvek predtým v nádej jeho posolstva. V ľudskú potrebu spolupatričnosti, aby bolo možné spojiť sa v radostnom vyjadrení štyroch prostých slov: „La Vie Est Belle“.

V Prahe oslavy desiateho výročia od uvedenia vône La Vie Est Belle prebiehali na lodi Grand Bohemia na rieke Vltave. Najväčšia a najluxusnejšia loď bola zahalená do ružového svetla a vyrazila na svoju cestu naproti šťastiu.

Počas plavby lodi, ktorá bola jasne vidieť aj z brehov, čakal na hostí bohatý program, ktorým celý večer sprevádzala ambasádorka značky Lancôme Lucie Bechynková. 

Hostia si mohli vytvoriť svoju vlastnú dekoráciu na flakón vône v tvare krídiel slobody, skúsiť šťastie v automate známom z kolotočov a radovať sa tak z výhier, alebo si užiť koncert Emmy Smetany a Jordana Hája.

Neprehliadnite: Najsexi parfumy pre ženy s nádychom drzosti: Tieto vône priťahujú a zanechávajú nekonečne zvodnú stopu

Oslavy však neprebiehali len na lodi, ale aj pozdĺž rieky. Dámy na kvetinových bicykloch obchádzali náplavky a rozdávali okoloidúcim miniatúry La Vie Est Belle.

A miesto ohňostroja na oslavy? Svetelná show po Prahe, ktorá zahalila mesto doružova. Vedľa Karlovho mosta sa nachádzal svetelný flakón v nadživotnej veľkosti, Tancujúci dom bol nasvietený na ikonickú ružovú a ako zlatý klinec večera sa na rieke oproti Vyšehradu nachádzala 30-metrová fontána s videoprojekciou, ktorá zastavila dych takmer všetkým účastníkom.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe