Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie krásky s modrou krvou, ktoré si vás získajú nielen fashion štýlom: Toto ženy z rôznych kútov sveta spája

Zahraničné celebrity

Tieto ženy s modrou krvou sú nielen nádherné, ale aj inteligentné. Udávajú trendy, zachovávajú si pôvab a snažia sa meniť svet k lepšiemu. Navyše majú aj mnoho spoločného.

Kráľovná Rania

Očarujúca jordánska kráľovná Rania je ženou, ktorá keď sa posadila na trón začala vlastne prepisovať jordánske dejiny. Ľudia zvyknutí na storočné tradície, konzervatizmus a zaužívané veci sa odrazu začínajú na svet pozerať inak. Rania sa totiž do svojej krajiny snaží nenásilne implentovať prvky 21. storočia a pomaličky sa stretáva s úspechom. Je považovaná za Lady Di Orientu. Nikdy nezahaľovala svoju tvár, či vlasy do šatky a netají sa tým, že miluje módu. Kúsky od Chanel, či Dior miluje a propaguje uvoľnenosť v obliekaní.

Prečítajte siRetro vibe: Tieto kúsky, ktoré milovala princezná Diana sú našimi srdcovkami aj dnes

Rania je naozaj vo všetkom autentická, sama sebou a nemá strach prezentovať svoje názory aj keď sa nemusia vždy stretnúť s pochopením. Jej jednozančným cieľom je výrazné zlepšenie postavenia žien vo svete. No a postupne túži odstrániť dogmu, že arabská žena by mala poslúchať svojho muža. 

Kate Middleton

Čokoľvek v čom sa dnes už princezná z Walesu objaví sa stane hitom. Takéto kúsky sú okamžite vypredané. Kate je totiž známa tým, že miluje prepájanie klasickej konfekcie a dizajnérksych prvkov. Nakupuje aj v bežných reťazcoch, no vždy vyzerá dokonale. Štýl má jednoducho v krvi a rokmi sa sama krásne vyprofilovala. Z rebelky je dnes elegantná, sofistikovaná princezná, manželka budúceho následníka trónu. Podľa toho sa aj správa a vystupuje. 

Aktuálne je patrónkou 21 organizácií a tento počet každým rokom rastie. Snaží sa pomáhať väzenkyniam, opusteným matkám a naozaj často ju vídať v útulkoch, kde sú týrané ženy s deťmi. Vedie mnohokrát náročné rozhovory a naozaj robí veľa preto, aby sa im pomohlo. Kate je ženou, ktorá na sebe neustále pracuje a túži napredovať.

Lady Amelia Windsor

Sesternica Williama a Harryho, nádherná Lady Amelia Windsor je pre niekoho možno svojská, no v mnohých veciach pripomína princeznú Dianu. Krásna mladá rebelka, s dokonalým štýlom, túžiaca meniť svet. Aj tak ju možno charakterizovať. Žila v Indii, Kanade, NY aj v Thajsku a toto ju podľa vlastných slov posúva ďalej. Fotí pre Dolce & Gabbana, pracovala pre Chanel a vo veľkom ju zaujíma ekológia.

Prečítajte siJohnny Depp dal láske ďalšiu šancu! Herec sa po kauze s Amber Heard zamiloval do svojej právničky, má to však háčik

Enviromentálna oblasť je pre ňu vo vzdelávaní srdcovkou a snaží sa to dostať aj do povedomia mladých ľudí. Ona sama odmieta používať produkty, ktoré nie sú vyrobené v súlade s prírodou. Zároveň podporuje veľké množstvo charitatívnych organizácií, pomáha v útulkoch, ľuďom bez domova, či opusteným mamám. Áno aj rebeleky môžu mať veľké srdce a túžbu meniť svet k lepšiemu.