Presunúť na hlavný obsah

Ženská biblia: 5 spôsobov ako vždy uspokojíte chlapa a nebude chcieť od vás odísť

Partnerské vzťahy

Ak si chcete muža po svojom boku udržať, stačí ovládať pár trikov. Viete ako ho uspokojiť v takej miere, aby ani nepomýšľal na to, že by vás vymenil za nejakú inú?

Azda každá žena chce vedieť, ako potešiť svojho muža v posteli. Chlapi však nie vždy hovoria o tom, po čom túžia. Niektorí sú v tomto smere ostýchavejší. Ak sa však začnete o neho zaujímať uvidíte, že sa zmení aj jeho správanie. Bude láskavejší, milší, štedrejší a nebude mať tendencie od vás odísť. 

Iniciujte a vnímajte

Väčšina mužov miluje, keď ženy začnú iniciovať sex. Venujte pozornosť jeho náznakom a keď cítite, že by mohol mať náladu, začnite s jemnými, no provokačnými narážkami.

Všímajte si jeho reakcie, náladu a ponúknite mu intimitu spôsobom, ktorý mu umožní vedieť, že vidíte a oceňujete, čo sa deje v jeho svete. Podpora mužského ega je aj v oblasti sexu naozaj významná. 

Rozšírte rozsah jeho potešenia

Skôr ako prejdete k sexu, získajte si ho umením manuálnej stimulácice. Hoci sa to nezdá, pre mužov je to úplne nový svet rozkoše a pred samotným aktom to naozaj privítajú. Buďte sama sebou, no zároveň ho neustále pri každej takejto aktivite zvádzajte pohľadom. Dokáže to hotové zázraky. 

Mohlo by vás zaujímať: Rokmi sa naše znamenia zverokruhu zmenili: Budete prekvapení, čo vám po novom o vašom živote povedia

Pomôžte mu dostať vás do agónie

Naučiť sa, ako uspokojiť muža, nie je len o jeho potešení – je to aj o vašom! Väčšina mužov je od prírody veľkorysá a chce, aby ich ženy boli sexuálne spokojné. Nemôžete sa vyhnúť prevzatiu zodpovednosti za svoje vlastné potešenie tým, že sa na neho budete neustále zameriavať. Prevezmite kontrolu nad vlastným telom a uistite sa, že vie, čo sa vám páči. 

Chlapi milujú vidieť ženy v agónii rozkoše, takže je len na vás, aby ste zistili, ako sa dokážete najviac vzrušiť a zažiť vrchol, aby ste sa potom s ním mohli o túto rozkoš podeliť.

Nechajte priestor jeho mužnosti

Existuje veľa rôznych spôsobov ako nechať vyniknúť jeho mužnosť, ale základom je vytvoriť mu priestor na to, aby z toho vedel prosperovať a prejaviť sa. Dajte mu raz za čas možnosť byť frajerom a predviesť sa spôsobom, ktorý vám nemusí byť veľmi po chuti. Nechajte ho stráviť večer s kamošmi a nekomentujte to. Chlapi si potrebujú zdvihnúť ego a toto im veľmi pomáha.

Neprehliadnite: Na čo zbalíte muža podľa znamenia, v akom sa narodil? Na Býka platí jednoduchá taktika

Začnite s oceňovaním a chválou

Začnite tým, že mu poviete, za čo ste mu vďačná. Niekoľko milých slov ho privedie k tomu, aby sa cítil ocenený. Beriete jeden druhého ako samozrejmosť? Dávajte mu komplimenty a povedzte mu, prečo je pre vás výnimočný. Mali by ste začať vy. Až príliš často sa páry totiž dostanú do zabehnutých koľají, stávajú sa potom spolubývajúcimi a rodičmi, no zabúdajú byť aj milencami a najlepšími priateľmi.

Spomeňte si na začiatky vášho vzťahu a na to, ako ste sa k sebe správali a potom sa snažte pestovať atmosféru lásky, vďačnosti a chvály. Stojí to za to. Mali by ste si skrátka vytvárať vzťah, v ktorom si môžete navzájom slobodne vyjadrovať svoje túžby.