Presunúť na hlavný obsah

Vianočná foto a potom sexy tanec len pre neho: Leo Messi má doma krásnu manželku, z ktorej nespustíte oči

Zahraničné celebrity

Manželka futbalového kráľa Lionela Messiho predviedla na Vianoce sexy tanec, ktorý do rána obletel svet. Jeho najväčšia láska, s ktorou má troch synov, nezabúda ani na to, že žena by mala byť stále ženou.

Antonela Roccuzzo je po boku argentínskeho futbalistu Lea Messiho už od detských čias. Kráska, ktorá krátko po novom roku oslávi 35. narodeniny mu priviedla na svet troch synov – Mateo, Thiago a Ciro. Nielenže je Leo Messi futbalový kráľ a po víťazstve na majstrovstvách je neustále pod drobnohľadom médií, pozornosť púta aj vďaka rodine. Šťastná rodinná idylka, láska od detstva, traja krásni synovia... To všetko je ako príbeh z rozprávky. 

Čítajte viac: Za každým úspešným mužom stojí žena: Lionel Messi sa do manželky zamiloval ako chlapec, ich lásku znásobil bolestivý osud

Jeho srdce patrí napriek úspechu a sláve stále jednej a tej istej žene

Hoci futbalisti majú istú povesť, Leo Messi je výnimka. Po svojom boku má už od detských čias jednu a tú istú ženu, s ktorou si založil rodinu, na ktorú nedá dopustiť. Doslova rozprávkový príbeh, ktorý dáva ľuďom určitú nádej snívať a veriť, že každý sen môže byť raz realitou. Antonela sa do neho zamilovala ešte v čase, keď nebol taký slávny a hoci Leo je určite pre milióny žien atraktívny, on má oči len pre jednu. Antonela je pritom ženou, ktorá púta pozornosť svojou prirodzenosťou a tým, že sa na nič nehrá. Je krásna, skromná a nezabúda byť ani ako trojnásobná matka stále ženou.

Antonela nezabúda ani na to, že žena by mala byť stále ženou

Láskavá mama a dokonalá milenka pre svojho muža. Tak by sa dala opísať Antonela, ktorá má pekné ženské krivky, napriek tomu preferuje prirodzenosť a to, čo ju robí ešte krajšou je jej úsmev. Vidno, že svoju rodinu miluje a je starostlivou mamou. Popri tom sa však rada cíti ako žena. Atraktívna a sexy pre svojho muža.

Mohlo by vás zaujímať: Po jej boku sa stal hviezdou, teraz jej to chce vrátiť: Manželka Rogera Federera, Slovenka Mirka, je pre neho láskou života

Sexy tanec, ktorým potešila (nielen) Messiho

Na Vianoce si obliekla červené minišaty a zverejnila spoločnú fotografiu rodiny pri stromčeku. Leo na svojom Instagrame zverejnil sexy tanec, ktorý ukazoval, ako si Antonela užíva sviatočnú náladu a tancuje. Wow, krásna, čo poviete? Vkusné, elegantné, ženské a sexy. Lionel, ktorý sa do svojej ženy zamiloval už ako osemročný chlapec jej aj po rokoch prejavuje krásne gestá a lásku.