Presunúť na hlavný obsah

Najzaujímavejšie stylingy z ulice: Vyskúšajte tento flitrovaný kúsok či legíny s leteckou bundou

Móda

Stylingy, ku ktorým využijete základné kúsky z vášho šatníka a vykúzlite nový dojem.

Kožené rukavice pod kabát

Čierne kožené rukavice s dĺžkou po lakte sa nosia ako doplnok, ktorý vyčnieva, či už spod kabáta alebo saka. Všimnite si, ako tento doplnok dokáže zmeniť celkový dojem z outfitu počas bežných zimných dní. Štipka elegancie, vďaka ktorej budete za dámu.

Inšpirujte sa: Zimné topánky podľa typu postavy: Čo sa hodí jablku a po čom by hruška nemala siahnuť?

Flitrovaný rolák so širokými nohavicami

Flitre sú u nás populárne najmä v prípade šiat, ale skvele vyzerajú napríklad ako rolák. Čierny flitrovaný top v kombinácii s čiernymi nohavicami je originálny a nadčasový outfit, ktorý môžete nosiť naprieč trendmi a sezónami. Vždy budete vyzerať dobre. 

Kožené sako

Jedno čierne kožené sako predĺženého strihu by mala mať v šatníku každá žena. Skvele sa hodí s nohavicami, legínami, ale aj s „holými“ nohami. Je to univerzálny kúsok, ktorý môžete nosiť s vysokými čižmami, ankle boots, ale aj s teniskami či lodičkami. 

Letecká bunda s legínami

Bomber bunda sa nosí s legínami a vysokými podpätkami. Vplyv street stylu a rôznych subkultúr na módu možno pozorovať aj v tomto prípade. Kombinácia pouličnej módy s elegantnými topánkami vytvára nový smer, ktorý si moderné ženy po celom svete zamilovali. 

Mohlo by vás zaujímať: Nadýchané ako makarónky od Ladurée, ľahučké ako obláčik: Svetre, ktoré musíte mať túto zimu v šatníku

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe