Presunúť na hlavný obsah

Veľká premena herečky Antónie Liškovej: Z krehkej blondínky, sexi brunetka, čo je za jej zmenou?

Slovenské celebrity

Úspešná a talentovaná herečka, ktorá sa stala múzou Talianov - Antónia Lišková, prešla v poslednom období obrovskou vizuálnou premenou. Čo alebo kto za ňou je?

Hoci o kariére herečky nikdy nesnívala, dnes si svoje bytie bez tejto profesie už nevie predstaviť

Je milá, skromná, empatická, v móde zbožňuje jednoduchosť a Armaniho. V živote je pre ňu všetkým dcéra Liliana a drží sa pravidla, že sa nenecháva ovplyvňovať okolím. Sympatická Adriana Lišková pochádza z malej dedinky nedaľeko Prievidze, no aktuálne žije v Taliansku. Rím sa stal jej druhým domovom a žne tu jeden úspech za druhým.

Pre Talianov sa stala múzou, oceňujú jej veľkú dávku profesionality, odhodlania, talent a pracovitosť. Veci, do ktorých sa pustí robí vždy 100%. Nenecháva sa odradiť inými a ak si niečo zaumieni, dotiahne to do úsešného konca. 

"Tvoj sen sa stane neuskutočniteľný, len keď ty prestaneš veriť, lebo ostatní aj tak tvojim snom."

Životné krédo svojej babičky si osvojila a ženie ju neustále dopredu. Hoci o kariére herečky nikdy nesnívala, dnes si svoje bytie bez tejto profesie už nevie predstaviť.

Prečítajte siBývalá kráľovná krásy Ivana Christová sa stala mamou v 23 rokoch: Dnes má jej dcéra takmer 30 a vyzerajú ako sestry

U nás sa do povedomia verejnosti dostala najmä vďaka seriálu Milenky a filmovej snímke Šťastný nový rok. Kým doposiaľ boli fanúšikovia na krásku zvyknutí ako na krehkú a jemnú blondínku, dnes je z nej sexi brunetka. Práve kvôli práci zmenila aj farbu vlasov.

Mnohí režiséri totiž majú o postavách vo svojich snímkach jasné predstavy a občas človek musí vystúpiť zo svojej zóny komfortu. V tomto prípade to však nádhernej Antónii mimoriadne pristane a pridalo jej to na sexappeale. Čo myslíte?

Prečítajte siPo rokoch sa vracia naplno k herectvu: Jana Majeská má doma rodinku ako z katalógu, aký je jej recept na šťastie?

Páči sa Vám Adriana Lišková viac ako blondínka alebo brunetka?

spolu hlasovalo 600 ľudí

Brunetka
460

- Najčítanejšie -