Presunúť na hlavný obsah

Pánske vône, ktoré sú pozvánkou k zvádzaniu: Ak milujete vôňu nahého tela a mužnosť, získajú si vás

Krása

Pánske vône, ktoré sú akousi pozvánkou k zvádzaniu. Pre všetkých, ktorí milujú vôňu nahého tela a zároveň majú v sebe chuť po pulzujúcom, energickom a dynamickom živote.

Pozvánka k zvádzaniu a príťažlivosti 

...Nikto neodolá. Pozvánka k zvádzaniu a príťažlivosti ako nikdy predtým. Neodolateľné spojenie nádherného extraktu čiernej vanilky a žiarivej absolue z otrúb. Hlbšia a intenzívnejšia interpretácia vône BOSS The Scent. Vôňu BOSS The Scent Magnetic skomponovala parfumérka Delphine Lebeau. Výsledkom je zvodná ambrová, ovocná a kožená vôňa. 

Čítajte tiež: Mužom vrásky pristanú a starnú do krásy: Čím viac rokov majú, tým lepšie vyzerajú, no na toto by nemali zabúdať

Symbol modernej mužnosti

Najnovšiu vôňu ARMANI CODE Eau De Toilette od Armani Beauty má na svedomí parfumér Antoine Maisondieu. Charakteristickým podpisom tejto vône je korenistý a drevitý základ s výťažkom z fazule tonka. Zjemnené kosatcom, ktorý vôni dodáva rafinovaný charakter. Zelené mandarínky, grapefruit a bergamotový olej sú súčasťou vône. 

Dynamické a zmyselné akcenty

Energetická a sofistikovaná, živá a zmyselná vôňa signalizujúca eleganciu. Vôňu Dior HOMME otvára bergamot, potom sa obaľuje dymovými nótami tajomného kadidla. V kombinácii s bohatým drevom a jantárom je to štýlová kompozícia s dynamickými a zmyselnými akcentmi. 

Muži, ktorí majú odvahu a drive

Zdieľajte svoju vášeň. Nová vôňa Y Eau De Parfum Intense vám pomôže odvážiť sa zdieľať s ostatnými to, čo milujete. Drevitý fougère umocňuje charakter parfumu Y, ikonou medzi parfumami. Nová vôňa Y dáva do pohybu vaše myšlienky. Je dôvodom k akcii. Je synonymom mužov, ktorí majú odvahu a nikdy sa nevzdávajú. 
Prenikavá esencia modrých jalovcových bobúľ je akordoum sviežosti. Pulzujúci vibe vôni dodáva zázvor. Čerstvé borovicové fazety otvárajú drevitý motív.

Pre všetkých, ktorí milujú vôňu nahého tela

Čuchové vzrušenie v tej najčistejšej podobe. Zmyselné dobrodružstvo prekypujúce svojou úprimnosťou, ktoré rozvíja svoj príbeh a zachytáva pár ako dokonalú chémiu. Korenistá drevitá vôňa  od parfumérky Nathalie Lorson. Hedonistická vôňa This Is! Undressed od Zadig & Voltaire je pre všetkých, ktorí milujú vôňu nahej kože. Pre všetkých mužov, ktorí chcú presadiť svoju prítomnosť svojou drevitou, jantárovou stopou.

Neprehliadnite: Muži začínajú starnúť o 10 rokov skôr než ženy: Ich príťažlivosť závisí od jednej dôležitej veci

- Najčítanejšie -