Presunúť na hlavný obsah

Škandinávsky štýl saunovania a obklopenie sa prírodou: Trendy v bývaní nás posúvajú bližšie ku šťastiu

Bývanie

Príjemné sedenie vonku v obklopení prírody. Jar je za dverami a s ňou aj prerábka vašej terasy či vonkajšieho posedenia. Inšpirujte sa naším výberom top trendov.

Vonku cítiť, že každú chvíľku je tu jar a s ňou aj túžba tráviť čoraz viac času na čerstvom vzduchu. Vytvorte si v obklopení prírody dokonalé posedenie, kde budete môcť zrelaxovať a venovať čas nielen sami sebe, ale aj svojim blízkym a rodine

Inšpirácia posedenia, ktorú sme dali v redakcii dokopy vychádza z prírody, saunovania, ale aj relaxu, keď človek spoznáva sám seba, trávi čas so samým sebou a má priestor pre dokonalý mindset. 

Inšpirujte sa: Domácnosť podľa feng šuej. Takto si do života pritiahnete peniaze a šťastie

Inšpirácia prírodou a saunovaním, časom pre seba

Krásne výrazné vzory a exkluzívne potlače inšpirované prírodou a saunou, časom pre seba. Behúň z kolekcie BASTUA, ktorá v sebe spája severský dizajn a starostlivosť o seba je ideálny na stôl pre ľahký obed či večeru. Rituály, ktoré nás nútia spomaliť a vychutnať si čas tu a teraz sú odrazom filozofie spolupráce Marimekko a IKEA.

Jarný stôl vonku

Vonkajšie posedenie je na nezaplatenie. Mať svoj kúsok domova priamo pod holým nebom v obklopení zelene, je niečo, po čom túži nejeden z nás. Záhradná stolička z akáciového dreva s výpletom a poťahmi z WestwingNow.sk krásne dotvorí posedenie, rovnako ako aj svietniky a to všetko v prírodných neutrálnych farbách.

Vôňa, ktorá rozvonia váš domov

Sklenený difúzer s vonným olejom a tyčinkami, ktorý rozvonia domov je ideálny na stôl a to aj kúsok od vašej vonkajšej terasy. ľahká citrusová vôňa, ktorá v kombinácii s prírodou a kvetmi rozohrá príjemnú súhru a navodí dokonalú atmosféru vítania jari.

Neprehliadnite: Trend roka 2023 v bývaní, ktorý sa vám bude páčiť: Takto dostanete von všetku negatívnu energiu

- Najčítanejšie -