Presunúť na hlavný obsah

Muži prezradili, ako vyzerala žena, s ktorou zažili najerotickejšiu noc: Pri nej dosiahli najväčší vrchol

Sex

Pustili nás do svojho súkromia a podelili sa s nami o zážitky z tej najhorúcejšej noci. Ako vyzerala žena, pri ktorej dosiahli vrchol vrcholov?

Niekto to rád poriadne horúce. Zisťovali sme u mužov, ktorí majú v sexe bohaté skúsenosti, s akou ženou dosiahli ten najlepší orgazmus a čím ich priviedla k tomuto blaženému stavu. 

Čítajte tiež: Bola sexy a všetci s ňou chceli súložiť: Ak má muž v posteli tento typ ženy, začne ju onedlho podvádzať

Lap dance v kancelárii

„Na ten sex spomínam často a veľmi rád. Mala na sebe tú najsexi spodnú bielizeň, nohavičky iba ako čiarky a všetko priesvitné. Predviedla mi taký lap dance, po ktorom som myslel, že explodujem a ešte ako čerešničkou na torte bol kvalitný orál s vyvrcholením priamo do úst,“ zdôveril sa nám 40-ročný podnikateľ Andrej, ktorý už dlhšie koketoval so svojou podriadenou vo firme. Predtým než to však odsúdite, mali by ste vedieť, že táto dvojica dnes spolu žije ako manželia, a to už päť rokov. 

V horúcej vírivke 

„V jeden večer sme skončili na after párty u môjho známeho, kde v celom jeho dome bolo poriadne veľa ľudí. Večer vo vírivke sme ešte niečo popíjali a padli sme si do oka s jednou slečnou. Bolo nás tam viac, ale my sme sa nevedeli ubrániť a mali sme sex priamo tam. Bolo to veľmi vzrušujúce nedať nič najavo a pritom sa takto intímne zbližovať. Nikdy na tento zážitok nezabudnem,“ prezradil Marián (35).

Mohlo by vás zaujímať: Astrológovia rozhodli: Tieto dve znamenia vytvoria definitívne silný pár

Tajná služobná cesta a sex na hoteli

„Hoci som bol ženatý, už dlhšie nám to neklapalo, ani v posteli. Zapozeral som sa do jednej ženy, túžil som po nej už dlhšie, ale až v jeden večer som sa odvážil pozvať ju so mnou na služobku, aby mi robila spoločnosť. Nie však ako spoločníčka. Vedeli sme, že máme pre seba len jednu noc. Tajná služobná cesta sa tak premenila na celovečerný maratón v sexe. Bavilo ma, keď dosahovala viacnásobný orgazmus, užíval som si to rovnako,“ dodal na záver Mário (43).