Presunúť na hlavný obsah

Obdobie zvratov a silných emócií: Pozrite sa, čo všetko vás čaká, pokiaľ patríte medzi tieto letné znamenia

Zábava

Máj patrí vo všeobecnosti medzi najemotívnejšie mesiace. Najmä v párovej oblasti. Pozrite sa, čo vás čaká a na čo sa v tomto smere máte pripraviť.

Zmeny, ktoré prídu ovplyvnia vaše ďalšie smerovanie

Prichádza čas, kedy budete prechádzať emocionálnou skúškou vo všetkých smeroch. Nastáva obdobie, počas ktorého pochopíte krivdy z minulosti, konečne ich prijmete a vnútorne sa vysporiadate s tým, čo vás dlho ťažilo. Nájdete svoj osobný balance a rovnováhu. To bude prvým krokom, ktorý vás najzásadnejšie ovplyní. Celkovo vaše správanie a vnímanie sveta sa po tomto zmení. 

Čítajte tiež: Čínsky rok zajaca si prichystal prekvapenie pre tieto 3 znamenia: Bude to pre nich rok šťastia a peňazí

Začnete sa viac zamýšľať nad tým, čo je v živote dôležité a vydáte sa na cestu spoznávania svojich najbližších. Aj keď ste mali nejaké spory, teraz sa ich budete snažiť vyriešiť a podarí sa vám to. Keď ste vo vzťahu dlhšie, nájdete si opäť cestu k svojmu partnerovi. Objavíte v sebe emócie, ktoré vám chýbali a pocítite prepojenie. 

Nebude vám chýbať vášeň, prejavovanie túžob a chcenia. Je možné, že sa opäť dočkáte prírastku do rodiny. Hoci ste už bábätko neplánovali a prekvapí vás to, je to niečo, čo posunie váš vzťah do nového a lepšieho levelu. Týkať sa to bude Rakov a Levov.

Mohlo by vás zaujímať: Fáza mesiaca, v ktorej ste sa narodili: Zistite podľa dátumu narodenia, kto vám je v láske súdený

Tí, čo sú single sa vydajú na dobrodružnú cestu. Rozhodnú sa ukončiť prosperujúcu a dobre rozbehnutú kariéru a skúsiť niečo nové. Vaše cesty povedú cez oceán a bude vás hnať dopredu túžba spoznávať.

Tento krok však neurobíte sami. Pridá sa k vám blízky priateľ, čo vás posmelí. Hoci budete zo začiatku pochybovať, je to dobrá voľba, ktorá bude pre vás veľkým posunom. 

- Najčítanejšie -