Presunúť na hlavný obsah

Zamerané na mimické vrásky: Skúste triky topmodeliek, ktoré naozaj fungujú

Krása

Mimické vrásky má každá z nás, no ak chcete zabrániť ich prehlbovaniu, skúste jednoduché tipy topmodeliek, ktoré naozaj fungujú. Pozrite sa, čo je podľa nich alfa a omega.

Kate Moss

Ak sa ráno zobudím a vyzerám unavene, nafúknuto a mám prehĺbené vrásky, naplním si umývadlo ľadom a uhorkou a ponorím si do toho tvár. Okamžite to všetko stiahne, takže sa cítite a vyzeráte hneď lepšie. 

Shanina Shaik

Ráno si čistím, tonizujem, hydratujem pleť a robím peeling dvakrát do týždňa. Hydratujem veľa – cez deň aj v noci. Pleťové prípravky zvyčajne mením podľa ročného obdobia, na zimu a leto. Moja pleť je veľmi mastná, takže mám tendenciu zvoliť si vždy ľahší hydratačný krém.

Čítajte tiež: Večerná rutina, s ktorou do rána omladnete: Takto získate vzhľad o pár rokov mladšej a neprezradíte svoj vek

Práve však dostatočná hydratácia zvnútra a zvonka je to, čo mi pomáha eliminovať mimické vrásky naozaj vo výraznej miere. 

Lily Aldridge

Ja nedám dopustiť na kombináciu kokosového oleja a cukru. Je to perfektný domáci peeling, ktorý krásne vonia a pokožku vypne. Pleť bude hladšia a krajšia už na prvý pohľad. 

Anja Rubik

Rada miešam viacero pleťových produktov. V skutočnosti som tak trochu produktový šialenec. Mám tiež množstvo bio vecí. Milujem denný krém s ružou od Dr.Hauschka. Pravidelne si párkrát do týždňa robím hydratačnú masku.

Neprehliadnite: TOP vlasové strihy a účesy na rok 2023: Zistite, či sa vám podľa odborníkov hodí ofina alebo niečo iné

Zbožňujem tú od Nuxe, lebo vrásky krásne vyplní. Veľmi rada však používam aj kokosový olej na okolie očí. Musíte si však uvedomiť, že na to, či sa nám vrásky prehlbujú alebo nie má veľký vplyv aj strava a to, či dostatočne pijete vodu. 

- Najčítanejšie -