Presunúť na hlavný obsah

Vitamín krásy, vďaka ktorému omladnete: Nielenže si ním uberiete roky v tvári, ale pomáha aj pri chudnutí

Krása

Tajomstvo krásy sa skrýva vo vitamíne, ktorý svojimi účinkami v tele podporuje rast a kvalitu vlasov a prispieva ku krajšej, hebkejšej a mladistvejšej pleti.

Vitamín, ktorý často nájdeme aj v zložení kozmetických produktov. Aj preto sa o ňom hovorí ako o vitamíne krásy. Každá žena túži po krásne hebkej pleti a zdravých hustých vlasoch, nehovoriac o krásnych rukách a nechtoch. Práve tento vitamín má priaznivé účinky na spomínané časti tela a nielen to, odborníci sa tiež zhodujú, že pomáha pri chudnutí. 

Čítajte tiež: Beauty starostlivosť, ktorá zaručí cestu k mladosti: Krémy, ktoré obnovia kolagén a potlačia vrásky

Vitamín krásy, s ktorým spomalíte čas

Biotín (vitamín B7) je jedným z doplnkov, ktoré sú kľúčové pre krásu. Ak ho telo prijíma (napríklad v podobe doplnkov), zlepšuje sa tým rast a kvalita vlasov, ktoré sú odolnejšie voči stresovým faktorom a voľným radikálom. Pleť je rozžiarenejšia a jasnejšia a nechty sú pevnejšie a kvalitnejšie. 
Hovorí sa, že krása nejde len zvonka, ale aj zvnútra. Opäť sa toto pravidlo potvrdzuje. Tento vitamín totiž vyrovnáva hladinu cukru v krvi a prispieva k posilneniu činnosti mozgu. 

Pomáha tiež pri chudnutí

Vitamín krásy podporuje správne fungovanie organizmu, prispieva k správnemu tráveniu. Zrýchľuje metabolizmus a tým aj proces chudnutnutia.

Neprehliadnite: Umývanie vlasov každý deň alebo každý druhý je bežné: Čo sa ale stane, keď si ich neumyjete podľa dermatológov týždeň?

- Najčítanejšie -