Presunúť na hlavný obsah

Dior Summer Look 2023: Make-up vychádzajúci z Francúzskej rivéry, ktorý sľubuje zlatú pokožku

Krása

Peter Philips, kreatívny a obrazový riaditeľ pre divíziu Dior Makeup predstavuje Dior Summer Look 2023. Inšpiráciou mu bola Francúzska riviéra, ktorá je symbolom luxusu a sladkého života zaliateho slnkom.

Francúzska riviéra sľubuje modrú oblohu a voňavé záhrady, azúrové more a zlatú pokožku.

„Francúzska riviéra je vo svete známa ako sladký život: slnečný, luxusný a uvoľnený, čo sa odráža v jeho najtypickejšom luxusnom hoteli, Hotel du Cap-Eden-Roc,“ vysvetľuje Peter Philips, kreatívny a obrazový riaditeľ pre divíziu Dior Makeup.

Inšpirujte sa: Farebné paletky na oči: Baby pink odtiene krásne rozžiaria pohľad a dodajú žene oslnivú krásu

„Francúzska riviéra práve poskytla inšpiráciu pre túto ľahko nositeľnú kolekciu v prírodných a žiarivých farbách pre ohromujúci letný vzhľad v odvážnych odtieňoch, ktoré vám umožnia vyjadriť kreativitu a osobnosť.“

S obalmi potiahnutými látkou inšpirovanou rafiou a paletami s morským vzorom a vyrytým logom Christian Dior letná kolekcia pripravuje pôdu pre sezónu plnú slnka a objavovanie kontrastov medzi zlatohnedou, intenzívnou koralovou a tmavomodrou.

Mohlo by vás zaujímať: Pastelová manikúra na jar 2023: Vybrali sme trendy nechty, s ktorými si zachováte elegantný vzhľad

- Najčítanejšie -