Presunúť na hlavný obsah

Šatkové obsesie: Na leto je tento doplnok must-have, pozrite sa ako ním dokážete variovať

Móda

Rozhodne by vám nemali v šatníku chýbať. Šatky sú doplnkom, ktorý krásne dotvorí akýkoľvek outfit a pridá vám na ženskosti. Pozrite sa, ako ich viete nosiť a určite zaujmete.

Už dávno nejde len o prvok, ktorý iba dotukne zvyšok stylingu. Šatky sa okrem krku nosia aj vo vlasoch, na kabelkách, či dokonca vo forme topu. Pozrite sa, v akých variáciách s nimi viete pracovať a čo váš look určite urobí výnimočným. 

Hravá alternatíva klasického klobúka

Šatka previazaná vo vlasoch je kúskom, ktorý akýkoľvek outfit krásne oživí. Viete sa tu vyhrať s viacerými farebnými verziami a takisto aj samotným previazaním. Už len takouto klasikou nadobudne celý styling úplne iný look.

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

Prvok, ktorý rozžiari

Ak si urobíte klasický cop a zviažete ho šatkou, docielite veľmi ženský a hravý výzor, ktorý vám pridá na jemnosti. Prípadne taký drdol môžete celý obviazať a máte verziu, ktorá je iná, no stále chic.

Snažte sa však zvyšok outfitu držať už potom v minimalistickejšej rovine. Nezabúdajte, že menej je viac a tu to samozrejme platí tiež. 

Šatkový top

Toto je niečo, pre odvážnejšie ženy, ale rozhodne to vyzerá dobre. Šatkové topy tu už boli minulú sezónu, no ani tento rok to nebude inak.

Prečítajte si tiež: Pavol Dendis ako jeden z nominantov cien Czech Grand Design 2021 v kategórii Módny dizajnér roka

Stačí ak šatku zložíte do tvaru trojuholníka a previažete. Skvele k tomu vyzerajú jeansy, či nohavice v príbuznom tóne. Odvážne, trendy a zároveň aj sexi. 

- Najčítanejšie -