Presunúť na hlavný obsah

Zakryjú nedokonalosti a pridajú na atraktivite: Maxi šaty by ste si toto leto mali zaobstarať

Móda

Maxi šaty sú kúskom, ktorý sa oplatí mať v šatníku. Sú totiž nielen variabilné, ale aj nadčasové. Teda, ak sa pri ich výbere držíte pár zásad.

Z plážových dní na letné večierky bez výraznej zmeny

S maxi šatami prichádza na módnu scénu nenútená ľahkosť a elegantná príťažlivosť. Šaty po celej dĺžke, ktoré sa vznášajú mierne nad zemou, sú v letnom období maximálne žiadanými. Vďaka všestrannému využitiu, ktoré im dodáva ich dĺžka, vás prenesú z plážových dní na letné večierky bez výraznej zmeny.

Prečítajte si tiež: Pavol Dendis ako jeden z nominantov cien Czech Grand Design 2021 v kategórii Módny dizajnér roka

Rovnaké šaty by ste si mohli obliecť na brunch so šnurovacími plochými sandálmi alebo teniskami ako na svadbu v kombinácii s podpätkami alebo espadrilkami. V tom je ich veľké čaro.

A vrámci letného maxi dressového šatníka dokážete vďaka nim vytvoriť variácie pre akýkoľvek štýl a estetiku. Možnosti s padnutým pásom v neutrálnych farbách sú ideálne pre ženy, ktoré sa prikláňajú k minimalistickej strane a kvetinové maxi potlače pre tie, ktoré inklinujú k ženskosti a jemnej koketnosti. 

Skvelé na takomto stylingu je, že skutočne viete veľmi hravo skryť aj všetky nedokonalosti. To, čo treba schováte a to čo chcete vyzdvihnúť do popredia jednoducho zvýrazníte. 

Čítajte tiež: Módna prehliadka MIKLOSKO DRAMA sa niesla v duchu sugestívnej drámy, vášne, túžby, aj veľkolepej oslavy život

Nemusíte sa báť farebných tónov. Pokojne siahnite po jemných odtieňoch, ale aj tých výraznejších. V tomto smere je to len a len na vás. Jedno je však isté, daný kúsok si určite treba toto leto zaobstarať. 

- Najčítanejšie -