Presunúť na hlavný obsah

Vlasové séra, ktoré by si mala dopriať každá žena: Získajte pred letom zdravý vzhľad a lesk

Krása

Sérum na vlasy je krok vo vašej beauty rutine, ktorý by ste rozhodne nemali preskakovať.

Hydratačné sérum na suché vlasy s niacínamidom

Hydratačné sérum pre zdravú vlasovú pokožku Nutritive NutriSupplement Scalp Serum od Kérastase predstavuje zdravé sérum pre starostlivosť o suchú pokožku hlavy. Niacínamid dodáva vlasom a pokožke hlavy vitamíny a hĺbkovo ich vyživuje. Má teda hydratačné, upokojujúce a vyživujúce vlastnosti, vďaka ktorým dochádza k obnove zdravej pokožky a vlasov plných lesku.

Čítajte tiež: Vlasové trendy roku 2023: Zistite, aký účes sa vám najviac hodí podľa čŕt tváre, aby ste si nepridávali roky navyše

Sérum proti vypadávaniu vlasov 

Sérum proti vypadávaniu vlasov Elseve Resist L'Oréal Paris) pre menej viditeľnú pokožku hlavy za 6 týždňov a menej vlasov na hrebeni obsahuje klinicky overené zloženie obohatené o 1,5% Aminexilu + kofeínu + arginínu, čím posilňuje vlasy a vlasovú pokožku, a zároveň upokojuje a posilňuje bariéru pokožky hlavy.
Aminexil: vysoko účinná aktívna látka, ktorá pomáha v boji proti tuhnutiu kolagénu, pri ukotvení vlasového vlákna, a zároveň upokojuje pokožku hlavy. 
Kofeín: zložka známa tým, že stimuluje pokožku hlavy pri masáži v priebehu aplikácie. 
Arginín: aminokyselina, ktorá dodáva silu vlasovému vláknu od korienkov. 

Vlasové sérum s vitamínom C

Vlasové sérum Revolution Haircare Skinification Vitamin C Shine Scalp Serum for Dull Hair je navrhnuté pre mldé a matné vlasy bez lesku. Vďaka obsahu vitamínu C, ktorý ma rozjasňujúce a jemne presvetľujúce účinky im dodáva lesk. Okrem toho obsahuje grapefruitový extrakt, ktorý posilňuje vlasové vlákna. Aminokyselina betain v kombinácii s panthenolom zase hydratuje a spevňuje vlasy zvnútra.

Elixír na vlasy na posilnenie elasticity vlasov

Elixír na vlasy Inlight Bio (Biorganica.sk), ktorý obsahuje jedinečnú zmes bio olejov a aktívne posilňuje všetky typy vlasov. Regeneruje ich a zlepšuje ich elasticitu. Vlasy chráni pred slnkom, pri mori. Pokožku hlavy zároveň upokojuje a zamedzuje krepateniu či rozstrapkaným končekom.  Obnovuje prirodzený lesk.

Neprehliadnite: Účesové prešľapy, ktorých sa dopúšťame najčastejšie: Takto si znižujeme mieru atraktivity

- Najčítanejšie -