Presunúť na hlavný obsah

Tri znamenia zverokruhu, ktoré by mali byť teraz opatrné v láske: Vzťahy s týmito ľuďmi vám nebudú fungovať

Zábava

Láska, ktorá nebude podľa ich predstáv, hoci si ju tak možno vysnívali. Tri znamenia majú jednoducho teraz zlé načasovanie a nebude to fungovať.

Panna
(23. augusta – 22. septembra)

Sami seba ste presvedčili, že osoba, ku ktorej cítite niečo viac, cíti ku vám to isté. Dokonale ste uverili svojej vysnívanej predstave a každé jej správanie si idealizujete vo svoj prospech. Zdá sa vám to krásne, zamilované a preto si vytvárate obraz budúcnosti, ktorý však s realitou nemá nič spoločné. Okrem toho, vaša fantázia vás neopúšťa ani pri tom, že si danú osobu vykresľujete úplne inak, než aká v skutočnosti je. Ružové okuliare však na začiatku vzťahu máva veľa ľudí.

Prečítajte si: Znamenia zverokruhu, ktoré si dokážu užiť spolu najviac zábavy: Párty zviera ako Baran sa hodí k tomuto znameniu

Váhy
(23. september – 22. október)

Zo vzťahu do vzťahu. Príliš často uveríte tomu, že práve táto osoba je tá pravá na celý život. Potom prichádza rýchle sklamanie. Ale ste nepoučiteľní, vždy si poviete, že „tentokrát už to vyjde“. Problém je, že chcete ísť do vzťahu s osobou, o ktorej dúfate, že vám to bude klapať, ale netušíte prečo, jednoducho v to len dúfate. Nemôžete sa však zamilovať do niekoho, koho beriete ako „ďalšiu lásku“. Nikdy to takto nebude skutočné a to sa deje práve aj teraz s danou osobou, ku ktorej údajne „niečo cítite“.

Neprehliadnite: Najukecanejšie znamenia zverokruhu, ktorým sa nevypláca veriť: Vaše tajomstvo u nich nie je v bezpečí!

Škorpión 
(23. október - 21. november)

U vás je problém v tom, že akonáhle si myslíte, že je všetko s partnerom na správnom mieste, dôjde k nejakej chybe a nedorozumeniu. V láske vždy predpokladáte, že máte pravdu a nemôžete sa mýliť. V podstate opačný názor neprijímate. Máte pocit, že tak, ako viete skvele organizovať chod spoločnosti, viete manažovať aj vzťah. Zabúdate pritom však na jednu podstatnú vec – a to, že vzťah nie je len o vás samých, ale o dvoch ľuďoch. 

- Najčítanejšie -