Presunúť na hlavný obsah

Prehliadka Lukáša Macháčka: Elegantná Pavlína Němcová, manželka známeho hokejistu nosí pod srdcom ich 6. dieťa

Zahraničné celebrity

Český návhár Lukáš Macháček usporiadal pre svojú blízku klientelu prehliadku s kolekciou PRÊT-À-PORTER ss23 v pražskej Bokovke, ktorá sa premenila na kúzelné miesto. Modely si nenechali ujsť topmodelky. a mnohé známe tváre.


Lukáš Macháček predstavil svoju kolekciu 

Český návrhár Lukáš Macháček v móde boduje a vyťahuje jedno eso za druhým. Kolekcia SS23 je celá čierna a nájdeme v nej elegantné outfity na deň i večer, z ktorých je ťažké vybrať si len jeden. Lukáš tvorí nositeľnú módu a na našu česko-slovenskú scénu prináša kus svetovej tvorby. 

Čítajte tiež: VIDEO: Lukáš Macháček predstavuje kolekciu BALLROOM: Do spoločnosti vracia krásu, pôvab a kultivovaný sex-appeal


Denisa Dvořáková

Topmodelka z Elite Praha Denisa Dvořáková zvolila na prehliadku čierne šaty s rozparkom a rafinovaným výstrihom na chrbte. Jedna z najúspešnejších topmodeliek pôsobila veľmi sexy a potvrdila tiež zlaté pravidlo, že v jednoduchosti je krása.

Michaela Salák s manželom Sašom

Manželka hokejistu Alexandra Saláka, Michaela Salák sa stala inšpiráciou pre ženy ako matka piatich detí, dnes nosí pod srdcom už šieste. Nedávno prezradila, že to bude chlapec. Michaela zvolila šaty, v ktorých krásne vyniklo tehotenské bruško a ukázala ženám, že aj tehuľky dokážu byť sexy.

Pavlína Němcová

Pavlína Němcová je v modelingovej kariére už desaťročia a stále si zachováva tú istú tvár. Dlhé šaty a topánky v podobe balerín s remienkom, ktoré sú aktuálnym horúcim hitom sezóny pôsobila veľmi pohodlne a chic zároveň, podobne ako to vedia Parížanky. 

- Najčítanejšie -