Presunúť na hlavný obsah

Vyriešite nefungujúce veci a sústreďte sa viac na rodinu: Tieto znamenia prežívajú potrebu emocionálnej bezpečnosti

Zábava

Vyriešenie starých sporov aj krívd a naštartovanie nového života. Ktoré znamenia prejdú emocionálnou transformáciou?

Emocionálna transformácia vás posunie vpred v súkromí aj v kariérnej oblasti

Dlhé trápenie a tápanie v minulosti vo veciach, ktoré nedokážete zmeniť ani ovplyvniť sa končí. Kým doteraz ste vždy navonok pôsobili spokojne a šťastne, s realitou to nemalo nič spoločné. Nastáva však veľká zmena. Konečne sa dokážete odpútať od toho, čo vás veľmi dlhý čas ťaží. Bez preháňania prejdete akousi vlastnou emocionálnou trasformáciou. Budete však potrebovať veľkú podporu vašich najbližších. 

Neprehliadnite: Bola krásna a sexy, no pekne ma zneužila: Zobral som ju na služobku, no to som ešte netušil, čo sa v nej skrýva

Vytvorenie bezpečného prostredia, v ktorom sa vždy cítite príjemne je v tomto prípade úplná nevyhnutnosť. Reč je o Škorpiónoch a Kozorožcoch. Dôverujte svojej intuícii a vnútornému hlasu. To je niečo, na čo sa môžete spoľahnúť a nesklame vás to. Zároveň vám to pomôže preniesť sa cez fázu smútku, ktorou prirodzene prejdete. 

V tomto čase je dôležité zamerať sa na rodinu. Venujte jej pozornosť, svoj čas to je najvzácnejšie, čo môžete pre svojich najbližích a zároveň aj pre seba urobiť. Posunie vás to do novej roviny vnímania vlastných potrieb. 

'Čítajte tiež:  Sexuálna predohra, ktorá pomotá hlavu nejednému chlapovi: Ženy, ktoré robia tieto dve veci, majú u mužov vyhraté

Uvedomíte si veci, ktoré vám nedochádzali. Napokon sa to pozitívne prejaví aj vo vašej práci. O tom, že naše súkromie ovplyvňuje aj to ako sa nám darí v kariérnej sfére niet pochýb.