Presunúť na hlavný obsah

Najlepší kočík na cestovanie lietadlom s dieťaťom: Tento model si môžete zobrať na palubu a užijete si príjemnú dovolenku

Cestovanie

Cestovanie lietadlom s dieťaťom je dnes bežnou záležitosťou. Pokiaľ máte dobrý a kompatibilný kočík ako je najnovší model Joolz Aer+, môžete si ho vziať aj na palubu a užiť si vytúženú dovolenku.

Časy, keď sme sa prvýkrát ako deti dostali na dovolenku ku moru sú preč a dnes nie je nič neobvyklé, keď cestujú s nami malé detičky či bábätká. Cestovanie je aj vďaka najmodernejším kočíkom oveľa príjemnejšie, a to dokonca aj lietadlom. Ak máte dieťatko od 6 mesiacov, môžete voliť oveľa užší kočík, s ktorým sa zmestíte aj na palubu. Jedným z najhorúcejších modelov je kočík Joolz eir+, na ktorého predstavení sme nedávno boli aj my z redakcie. Inovácia modelu Joolz Aer+ v podobe subtílneho dizajnu a ušľachtilých detailov oslovila aj známe influencerky, ktoré sledujú desaťtisíce fanúšikov. 

Tatiana Žideková a Martina Takáčová

Influencerky ako Tatiana Žideková a Martina Takáčová, ktoré spolu tvoria aj cvičebný program pre ženy a sú kamarátky, sa stali ambasádorkami najnovšieho modelu Joolz Aer+. Ten, kto sleduje Tatianu vie, že je so svojím manželom Michalom a dcérkou Vanes stále niekde na cestách. Vždy štýlová moderná mamička, ktorá má pozitívny vzťah k aktívnemu životnému štýlu dokazuje, že všetko sa dá, keď sa chce. Aktívnym prístupom k cvičeniu a pohybu či balansu v živote motivuje ľudí so svojou kamarátkou Martinou Takáčovou, ktorá nosí pod srdcom druhé dieťatko. Čoskoro teda otestuje aj ona najnovší model.

Najuvedomelejší kočík na cesty Joolz Aer+

Model Joolz Aer+ je tiež označovaný ako najuvedomelejší kočík na cesty a nám nedá nič len plne súhlasiť. Štíhly subtílny dizajn s ušľachtilými detailmi, vodeodolná textília a vysokokvalitný materiál vytvára dojem noblesy. Priehľadná integrovaná ventilácia na slnečnej strieške zaisťuje možnosť byť s dieťaťom stále v kontakte a ešte omnoho viac:

  • Širší kôš s nosnosťou 5kg – praktické odkladanie
  • Nový vylepšený dizajn kôl – komfortná jazda
  • Dlhé ergonomické sedadlo a úplný ľah do roviny – kvalitnejší spánok
  • Vylepšená vložka sedadla, nové ramenné popruhy a operadlo – väčší komfort pre dieťa
  • Možnosť inštalácie LED osvetlenia – bezpečnosť a viditeľnosť, keď je šero a za tmy
  • Širšia a hlbšia slnečná strecha s UPF 50+ pre lepšiu ochranu pred slnkom

Vojde sa do príručnej batožiny a váži len 6 kg

Jeden z najľahších kočíkov na trhu, váži len 6 kg a disponuje technikou skladania jednou rukou, čo ocenia všetky mamičky, ktoré si už vyskúšali neustále prenášanie kočíka a cestovanie, čo by len automobilom. Štýlový kočík je vhodný nielen na cestovanie, ale aj na následné prechádzky po meste, kde vám zabezpečí komfortný pohyb a radosť z kočíkovania. Kočík je vhodný pre detičky od 6 mesiacov až do 4/5 rokov (do 22 kg).

Ultra kompatibilný s IATTA v rozmeroch 45x 53,5 x 21,5 cm a najnovšie na palubu KLM.

  • Rozmer kočíka: 83 x 45 x 105,5 cm
  • Rozmer kočíka po zložení: 45x 53,5 x 21,5 cm

Súčasťou balenia je nová vylepšená cestovná taška pre transport lietadlom.

„Každá žena, ktorá aspoň raz cestovala s dieťaťom ocení variabilitu a kompaktnosť tohto ultra ľahkého kočíka. Joolz Aer+ vám nielenže umožní presun dieťaťa v kočíku priamo na palubu lietadla, ale aj pohyb po meste. Je veľmi ľahký na manipuláciu a navrhnutý presne tak, aby mamičkám pomohol,“ prezradila naša redaktorka, ktorá je neustále na cestách a to aj napriek tomu, že dnes je mamou.

„V zahraničí nájdete v metropolách veľa mamičiek práve s týmto kočíkom. Keď som uvidela prvýkrát kočík Joolz Aer+, prišiel mi veľmi jedinečný v porovnaní s inými kočíkmi, ktoré sú pre ženy ťažké na skladanie a celkovo na manévrovanie. Ihneď som si ho zamilovala a neviem si predstaviť stráviť dovolenku alebo cestovanie bez neho, hoci moja dcéra už má štyri roky,“ prezradila naša koleyňa v redakcii, ktorá je súčasťou „Joolz family“, odkedy sa stala mamou prvýkrát.

Článok bol vytvorený v spolupráci s Crystalbaby.sk

- Najčítanejšie -