Presunúť na hlavný obsah

Materstvo považujem za najviac naplňujúce, aj najťažšie: Kate Middleton túžbu po 4 dieťati nepopiera, no má v sebe rešpekt

Zahraničné celebrity

Štvrté dieťa princa Williama a princeznej Kate sa skloňuje v bulvárnych médiach od chvíle, kedy sa narodil princ Louis. Samotná Catherine však má v tomto jasno.

Túži po dcére, aby Charlotte mala sestru, presne ako ona

Britský kráľovský pár, princ William a princezná Catherine rozhodne patria medzi najsledovanejšiu dvojicu svetového showbiznisu. Za tie roky, čo sú pod drobnohľadom médií si už na to aj zvykli. V ich prípade sa čoraz častejšie, najmä v poslednom období skloňuje štvrté dieťa. Keď Kate držala v náručí cudzie bábätko počas spoločnej akcie v Clitheroe Community Hospital v Lancashire, William si robil žarty zo zamestnancov. 

"Už nedávajte mojej žene žiadne takéto nápady!"

Sama Kate verejne priznala Williamov nezáujem o štvrté dieťa.

"Nemyslím si, že William chce viac."

Mohlo by vás zaujímať: Nový dokument princa Harryho a Meghan Markle: Vráti ich späť do jedného desivého momentu ich kráľovského života

Kate sa ho vraj však snažila presvedčiť, aby naposledy rozšírili svoju rodinu.

"Už nejaký čas hovorila Williamovi, že chce ďalšie bábätko, obzvlášť dievčatko, aby Charlotte mala sestru, presne ako ona. Vždy chcela štyri deti a hoci bol William pôvodne spokojný s tromi, úplne na túto myšlienku nezanevrel," prezradil zdroj z paláca.

Čo sa však tohto týka, princ má veľké obavy o zdravie svojej manželky, ktorej všetky tri predchádzajúce tehotenstvá boli naozaj náročné a tiež aj samotné pôrody.

"Materstvo považujem za najviac naplňujúce, aj najťažšie. Nejde len o fyzické telo, ktoré dostane po všetkých stránkach zabrať, ale aj emocionálna rovina sa posúva úplne inam. Je to akýsi testing vašich limitov. No aj keď mám predtým rešpekt, tak sa mi myšlienka štyroch detí páči."

Neprehliadnite: Nočná mora: Meghan a Harry sa stali obeťou paparazzi naháňačky, podobne ako pred rokmi jeho mama, princezná Diana